Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno jasno
Popoldne bo zmerno do pretežno oblačno, le na severovzhodu bo delno do pretežno jasno. Na zahodu ni izključena kakšna kaplja dežja. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 5, na Primorskem do 10 stopinj C.
-2°C | 4°C
nedelja, 04.12.2016
-2°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
-2°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-2°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Z avtobusom hitreje in ceneje do prestolnice


PROMET

| |
11.03.2013      10:04
A A

Z avtobusom hitreje in ceneje do prestolnice


Prebivalcem Občine Dobrova - Polhov Gradec je z marcem 2013 omogočen hitrejši in cenejši prevoz.


Nagovor župana Franca Setnikarja
Nagovor župana Franca Setnikarja
Deli:

Predstavitvena vožnja je potekala po liniji 51 (Ljubljana−Polhov Gradec), udeležili pa so se je župan Občine Dobrova - Polhov Gradec (na uvodni fotografiji), župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković, v. d. generalnega direktorja direktorata za promet mag. Bojan Žlender, direktor Ljubljanskega potniškega prometa Peter Horvat in drugi.

Po uvodnih nagovorih župana Dobrove - Polhovega Gradca, župana Ljubljane in direktorja LPP ter krajšem kulturnem programu, ki sta ga izvedla godba Dobrova - Polhov Gradec in dekliški pevski zbor osnovne šole Dobrova, je sledila predstavitvena vožnja do Polhograjske graščine. Tam je zbrane sprejel "grof Blagaj" in jih povabil na pogostitev v svojo graščino. Blagaj je bil nad uvedbo nove, belo-zelene kočije močno navdušen. Po njegovem mnenju je uvedba integriranih linij pravi odgovor na vedno močnejše dnevne migracije.

Z avtobusom se lahko občani zdaj vozijo z enotno plačilno kartico Urbano, in sicer po občutno nižjih cenah (1,20−1,60 evra za 90 minut vožnje z vključenim prestopanjem), to pa spremljajo tudi usklajeni vozni redi.

Zapeljite se z LPP vsak dan in tako poskrbite tudi za naše okolje.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.