Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Popoldne bo ob morju pretežno jasno. Drugod bo spremenljivo oblačno, nastale bodo krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
9°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Občina se predstavlja na sejmu EXPO Milano ......


TURIZEM

| |
17.06.2015      8:10
A A

Občina se predstavlja na sejmu EXPO Milano 2015


Do 30. junija bo na sejmu EXPO v Milanu osrednjeslovenska regija predstavljala svoje turistične in kulturne prednosti, poudarek pa bo na kulinarični ponudbi Okusi osrednje Slovenije. Naša občina se predstavlja s ponudbo in programi, ki smo jih razvijali v zadnjih letih, saj se zavedamo, da je turizem ena naših najpomembnejših razvojnih možnosti.


Utrinki s snemanja spota; foto: Maša Kozjek.
Utrinki s snemanja spota; foto: Maša Kozjek.
Deli:

Kakovostni programi, Čaj z grofom Blagajem, Blagajeva cula, Dobrote blagajeve dežele in drugi, s katerimi smo povezali naravne vrednote, kulturno dediščino in lokalno pridelano hrano, odpirajo velik razvojni potencial, njihova prepoznavnost med domačimi in tujimi obiskovalci, pa je iz dneva v dan večja. To je tudi razlog, da smo se na predstavitev na Expu dobro pripravili. Na sejmu se na povabilo Turizma Ljubljana predstavlja Brunarica grič, ki je letos prejela Znak ljubljanske kakovosti. 

V okviru projekta Ljubljanska kakovost Turizem Ljubljana vsaki dve leti preveri kakovost turistične ponudbe v Ljubljani in osrednjeslovenski regiji. Strokovna komisija ponudnike ocenjuje po skrbno pripravljenih kriterijih in z metodo "skritega gosta". Najbolje ocenjeni prejmejo Znak ljubljanske kakovosti in oceno kakovosti. Med dobitniki Znaka ljubljanske kakovosti lahko poleg vrhunskih restavracij najdete tudi vrsto cenovno dostopnejših ponudnikov, tradicionalnih slovenskih gostiln ter slaščičarn. V zavihku Zanimive točke vam predstavljamo 15 najbolje ocenjenih restavracij po presoji strokovne komisije. Lahko pa poiščete tudi seznam vseh restavracij, ki so prejele Znak ljubljanske kakovosti.

 

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.