Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, na Primorskem bo postopno več nizke oblačnosti. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -1, ob morju in v višjih legah do 6 stopinj.
-3°C | 7°C
torek, 12.12.2016
1°C | 6°C
sreda, 13.12.2016
-1°C | 1°C
četrtek, 14.12.2016
-4°C | 5°C
petek, 15.12.2016
-2°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

TD Polhov Gradec spet v akciji


NOVICE

| |
19.05.2015      10:40
A A

TD Polhov Gradec spet v akciji


V soboto, 25. aprila, se nas je petnajst aktivnih članov društva zbralo pred našo »bazo«, gostiščem Pograjski dom, kjer smo si razdelili naloge ...


obnovljena klop
obnovljena klop
Deli:

Letna čistilna akcija je tudi letos počistila s travo in vejevjem v okolici gostilne, poleg tega je poplavna voda nanesla veliko mivke na travnato »plažo«, ki smo jo vrnili nazaj na obalo. Večja dela so se opravila v lovski sobi s predelavo klopi in pohištva za večjo funkcionalnost, no, najbolj vidni del akcije pa je menjava dotrajane klopi na razgledišču nad gostilno Pratkar. Klopca stoji ob pešpoti proti Grmadi in planinski postojanki na Ravneku, pri čemer gre zahvala za lepo obdelane in podarjene lesene letve Mizarstvu Oblak Aleš, s. p. Kar štirje nanosi zaščite, silvanola proti plesni in gnitju ter pokrivnega Beltopa  bodo poskrbeli za trajnost klopi.

Po dopoldanskem delu je sledil piknik, na katerem so se nam pridružila dekleta in žene, otroci so veselo brcali žogo, zvok kosilnice pa je tako zamenjal sproščeni živžav in cvrčanje mesa na roštilju. Naj omenim, da gre za izredno domiselno pripravo za peko mesa in prilog, z izmenljivimi rotirajočimi kurišči, z nastavljivo višino lonca za golaž in še dodatkom za peko v žerjavici (izpod peke). Domiselni žar ima seveda kolesa in si ga lahko člani društva tudi izposodimo.

Ste že razmišljali o prijavi na družinski maraton Oviratlon na Pokljuki v juliju? Ekipa Šundr bo tam, dogajanje in sproščanje se bo nadaljevalo na pikniku v osrčju zdravilnih smrekovih gozdov.... Več informacij o članstvu in akcijah na tel. številki 031 503 027 ali spletni strani www.td-polhovgradec.si.

Sebastjan Vehar  

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Bodite prvi pri oddaji mnenja.