Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

pretežno oblačno
Danes se bo oblačnost od jugozahoda širila v osrednjo Slovenijo. V severnih in vzhodnih krajih bo še precej sončno z jutranjo meglo. Čez dan bo ponekod zapihal zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 11 stopinj C.
-3°C | 7°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 7°C
torek, 13.12.2016
-1°C | 1°C
sreda, 14.12.2016
-1°C | 7°C
četrtek, 15.12.2016
0°C | 4°C
Opozorila
Nedelja, 11.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabimo vas na vrhunski plesni dogodek


ŠPORT

| |
03.06.2015      17:40
A A

Vabimo vas na vrhunski plesni dogodek


Prvi junijski konec tedna bo Dobrova zaplesala v ritmih rock 'n' rolla in boogie woogieja. V dveh dneh se bodo na tekmovanju za svetovni pokal pomerili plesalci vseh najpomembnejših kategorij in vseh starostnih skupin. Pričakujemo prav tako aktualne svetovne prvake ter najbolj »vroče« pare letošnje pomladi. Med favoriti za najvišje naslove so tudi slovenski pari, in sicer med RR mlajšimi in starejšimi mladinci, člani B in formacijami. Po desetih letih bodo Slovenijo znova preplavili tudi najboljši članski RR pari, zato se obeta pravi spektakel.


Deli:

Sobota:  predtekmovanje ob 10h, večerni del ob 18.30

-          Svetovni masters pokal v RR za člane

-          Svetovni pokal v RR za mlajše mladince

-          Svetovni pokal v RR za starejše mladince

-          Svetovni pokal v BW za mladince

Nedelja: predtekmovanje ob 11h, večerni del ob 18.00

-          Svetovno prvenstvo za RR mladinske formacije

-          Svetovni masters pokal v BW za člane

-          Svetovni pokal v RR za člane B

 

Predprodaja vstopnic traja do vključno srede, 3. 6. 2015, na dan prireditve bodo cene višje. Na voljo so enodnevne in dvodnevne vstopnice ter omejeno število VIP-vstopnic v parterju (mize), kupite jih lahko na prodajnih mestih Eventim ali prek spletne prodaje. Podrobne informacije in program tekmovanja so objavljeni na spletni strani www.briljantina.si. Poiščete nas lahko tudi na facebooku.

Vabimo vas k ogledu atraktivnih plesnih nastopov, jeseni pa se nam pridružite in zaplešite z nami – rock 'n' roll ali boogie woogie. Vsi, ki se boste prijavili v začetno skupino in boste na prvo vajo prinesli vstopnico z Memoriala, boste lahko tečaj prva dva meseca obiskovali brezplačno!

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
11.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.