Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabimo vas na vrhunski plesni dogodek


ŠPORT

| |
03.06.2015      17:40
A A

Vabimo vas na vrhunski plesni dogodek


Prvi junijski konec tedna bo Dobrova zaplesala v ritmih rock 'n' rolla in boogie woogieja. V dveh dneh se bodo na tekmovanju za svetovni pokal pomerili plesalci vseh najpomembnejših kategorij in vseh starostnih skupin. Pričakujemo prav tako aktualne svetovne prvake ter najbolj »vroče« pare letošnje pomladi. Med favoriti za najvišje naslove so tudi slovenski pari, in sicer med RR mlajšimi in starejšimi mladinci, člani B in formacijami. Po desetih letih bodo Slovenijo znova preplavili tudi najboljši članski RR pari, zato se obeta pravi spektakel.


Deli:

Sobota:  predtekmovanje ob 10h, večerni del ob 18.30

-          Svetovni masters pokal v RR za člane

-          Svetovni pokal v RR za mlajše mladince

-          Svetovni pokal v RR za starejše mladince

-          Svetovni pokal v BW za mladince

Nedelja: predtekmovanje ob 11h, večerni del ob 18.00

-          Svetovno prvenstvo za RR mladinske formacije

-          Svetovni masters pokal v BW za člane

-          Svetovni pokal v RR za člane B

 

Predprodaja vstopnic traja do vključno srede, 3. 6. 2015, na dan prireditve bodo cene višje. Na voljo so enodnevne in dvodnevne vstopnice ter omejeno število VIP-vstopnic v parterju (mize), kupite jih lahko na prodajnih mestih Eventim ali prek spletne prodaje. Podrobne informacije in program tekmovanja so objavljeni na spletni strani www.briljantina.si. Poiščete nas lahko tudi na facebooku.

Vabimo vas k ogledu atraktivnih plesnih nastopov, jeseni pa se nam pridružite in zaplešite z nami – rock 'n' roll ali boogie woogie. Vsi, ki se boste prijavili v začetno skupino in boste na prvo vajo prinesli vstopnico z Memoriala, boste lahko tečaj prva dva meseca obiskovali brezplačno!

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.