Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
5°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠD Setnik organiziral turnir


ŠPORT

| |
12.10.2015      12:12
A A

ŠD Setnik organiziral turnirDeli:

Člani športnega društva Setnik smo v letošnjem letu pripravili jubilejni deseti turnir v malem nogometu. Turnir se je odvijal 12. in 13. septembra na športnem igrišču pri OŠ Polhov Gradec. Turnirja se je udeležilo 15 ekip, končni zmagovalci pa so bili igralci ekipe ŠD Podlipa. Poleg najboljše ekipe smo izbrali tudi najboljšega igralca turnirja, ki je tokrat postal Benjamin Tušar iz ekipe zmagovalcev. Naziv najboljšega vratarja si je prislužil Matevž Kašnar iz drugouvrščene ekipe Krive noge. Naziv najboljšega strelca pa si je prislužil Timi Gianini iz tretjeuvrščene ekipe Tomiselj. V igranju nogometa so se pomerile tudi tri ženske ekipe. Na koncu so slavile punce z Vrhnike. Celoten dogodek je minil v veselem in prijateljskem vzdušju, za dobro počutje so skrbeli člani športnega društva Setnik. Ocenjujemo da je dogodek uspel, saj so vsi ljubitelji nogometa prišli na svoj račun. Zahvala gre vsem nastopajočim ekipam in donatorjem.

Lep športni pozdrav, ŠD Setnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.