Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.05.2017

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, predvsem popoldne bodo v notranjosti Slovenije nastale krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 stopinj C.
12°C | 26°C
sreda, 24.05.2017
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 23.5.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OK fit center vabi


ŠPORT

| |
27.09.2013      12:12
A A

OK fit center vabiDeli:

Letošnji dnevi odprtih vrat so v začetku septembra v OK fit center znova zvabili tiste, ki uživajo v skupinskih vadbah in fitnesu ter tako poskrbijo za aktivne jesensko-zimske dneve. Kot vsako leto doslej so v centru tudi v letošnji sezoni za svoje člane pripravili nekaj novosti. Na urniku je prvič body combat, vadba, ki združuje lastnosti različnih borilnih veščin. Po uspešni spomladanski predstavitvi bodo lahko člani obiskovali vadbo metabolic effect, ki temelji na znanosti hormonskega metabolizma. Vadba traja "samo" 30 minut, zato je primerna tudi za tiste, ki se pogosto izgovarjajo na pomanjkanje časa za šport. V OK fit centru so hkrati dodatno okrepili ponudbo t. i. funkcionalnih vadb (bootcamp, TRX, HIIT), saj tako narekujejo smernice v fitnesu.

"Nenehno se trudimo, da bi v program OK fit centra vpeljali novosti in našim članom ponudili večjo izbiro vadb ter jih tako dodatno motivirali. Želimo okrepiti zavest, da je ob današnjem hitrem in zato nemalokrat stresnem tempu življenja redna telesna dejavnost nujna za vzdrževanje zdravja," je povedala vodja centra Katarina Oven in dodala, da se sicer glede na opažanja v naših krajih vse več ljudi aktivno, redno ukvarja s športom.

Ob že uveljavljenih vadbah (programi Les Mills, TNZ, pilates, zumba, OK cycling) se v centru vse bolj posvečajo tudi mlajšim generacijam. V vadbenem programu FitKO otroci od 3. do 6. leta skozi igro spoznavajo osnovne športne prvine, medtem ko se bodo najstniki po novem lahko zabavali na urah zumbe, ki je prilagojena prav njim. Seveda niso pozabili niti na tiste v zrelejših letih. Obiskovalci fitnesa bodo svoje treninge popestrili z nekaj novimi rekviziti, za boljše spremljanje napredka pa v OK fit centru odslej obiskovalcem ponujajo natančno meritev telesne sestave. Znova vabijo k vpisu vse, ki se želijo naučiti prvih plesnih korakov ali pa osvežiti plesno znanje.

V naslednjih dneh bo OK fit center praznoval svoj 5. rojstni dan. Ob tej priložnosti bodo obudili spomine na prejšnje sezone, za svoje zveste člane pa so pripravili različne ugodnosti.

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.05.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.