Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno. Drugod bo spremenljivo oblačno in ponekod bodo občasno še krajevne padavine. Pihal bo veter severnih do vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 19 stopinj C.
5°C | 16°C
ponedeljek, 24.04.2017
6°C | 16°C
torek, 25.04.2017
10°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OK fit center vabi


ŠPORT

| |
27.09.2013      12:12
A A

OK fit center vabiDeli:

Letošnji dnevi odprtih vrat so v začetku septembra v OK fit center znova zvabili tiste, ki uživajo v skupinskih vadbah in fitnesu ter tako poskrbijo za aktivne jesensko-zimske dneve. Kot vsako leto doslej so v centru tudi v letošnji sezoni za svoje člane pripravili nekaj novosti. Na urniku je prvič body combat, vadba, ki združuje lastnosti različnih borilnih veščin. Po uspešni spomladanski predstavitvi bodo lahko člani obiskovali vadbo metabolic effect, ki temelji na znanosti hormonskega metabolizma. Vadba traja "samo" 30 minut, zato je primerna tudi za tiste, ki se pogosto izgovarjajo na pomanjkanje časa za šport. V OK fit centru so hkrati dodatno okrepili ponudbo t. i. funkcionalnih vadb (bootcamp, TRX, HIIT), saj tako narekujejo smernice v fitnesu.

"Nenehno se trudimo, da bi v program OK fit centra vpeljali novosti in našim članom ponudili večjo izbiro vadb ter jih tako dodatno motivirali. Želimo okrepiti zavest, da je ob današnjem hitrem in zato nemalokrat stresnem tempu življenja redna telesna dejavnost nujna za vzdrževanje zdravja," je povedala vodja centra Katarina Oven in dodala, da se sicer glede na opažanja v naših krajih vse več ljudi aktivno, redno ukvarja s športom.

Ob že uveljavljenih vadbah (programi Les Mills, TNZ, pilates, zumba, OK cycling) se v centru vse bolj posvečajo tudi mlajšim generacijam. V vadbenem programu FitKO otroci od 3. do 6. leta skozi igro spoznavajo osnovne športne prvine, medtem ko se bodo najstniki po novem lahko zabavali na urah zumbe, ki je prilagojena prav njim. Seveda niso pozabili niti na tiste v zrelejših letih. Obiskovalci fitnesa bodo svoje treninge popestrili z nekaj novimi rekviziti, za boljše spremljanje napredka pa v OK fit centru odslej obiskovalcem ponujajo natančno meritev telesne sestave. Znova vabijo k vpisu vse, ki se želijo naučiti prvih plesnih korakov ali pa osvežiti plesno znanje.

V naslednjih dneh bo OK fit center praznoval svoj 5. rojstni dan. Ob tej priložnosti bodo obudili spomine na prejšnje sezone, za svoje zveste člane pa so pripravili različne ugodnosti.

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.