Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

pretežno oblačno
Zvečer bodo krajevne plohe povsod ponehale. Noč bo večinoma oblačna, le na Primorskem bo deloma jasno. Burja se bo nekoliko okrepila.
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
5°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 30.10.2016
4°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
6°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Floorball Dobrova 2012


ŠPORT

| |
23.11.2012      9:34
A A

Floorball Dobrova 2012


Slovenska moška in slovenska U19 floorball reprezentanca se je v soboto, 3.11.2012, prvič predstavila na Dobrovi, kjer je potekal mednarodni turnir.


Deli:

Floorball je nenasilen šport in primeren tako za fante kot punce. Vsi prekrški so strogo kaznovani, pravila pa ne dovoljujejo grobih prekrškov. Nekateri pravijo, da je to šport 21. stoletja, saj je med najhitrejše rastočimi športi, predvsem pa je prepoznaven po svoji dinamiki, hitrosti in tehniki.

Igrajo ga vsi, tako mladi kot stari, predvsem pa ni prevelikih stroškov za samo opremo igralca.

Slovenski moški ekipi sta se na mednarodnem turnirju, ki je letos potekal v športni dvorani Dobrova, pomerili z ekipama Italije in Avstrije. Za prvo mesto na turnirju sta se tako potegovali ekipa moške slovenske reprezentance in ekipa Italije, katero je tudi osvojila slovenska ekipa. Avstrija pa je v boju za tretje mesto priznala premoč slovenske U19 floorball reprezentance. Uspeh domačih reprezentantov odmeva doma in v tujini.

Predsednik Floorball zveze Slovenije, Božidar Zupančič, se ob priliki zahvaljuje predvsem ljudem v zakulisju, ljudje na katere se ne spomnimo ali jih nehote prezremo. Ti so ključnega pomena, da takšna prireditev uspe in da vse poteka tako kot bi moralo. Zato se na tem mestu Simoni Kostrevc in seveda županu občine Dobrova Francu Setnikarju in vsem, ki ste prišli bodriti naše reprezentante. "Hvala Dobrova, za topel sprejem, prijetne trenutke in upam, da se naslednje leto zopet snidemo," je dejal ob koncu prireditve. (sa)

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.