Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

jasno
Ponoči bo delno jasno, na jugu pa bo še zmerno do pretežno oblačno.
-2°C | 3°C
četrtek, 08.12.2016
-3°C | 9°C
petek, 09.12.2016
-3°C | 9°C
sobota, 10.12.2016
-4°C | 9°C
Opozorila
Ponedeljek, 5.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Člani Športnega društva Setnik organizirali ......


ŠPORT

| |
16.05.2013      8:46
A A

Člani Športnega društva Setnik organizirali prvi Pingpong


Športnemu društvu Setnik je prišlo na uho, da se na našem koncu že nekaj časa rekreativno igra namizni tenis. Ker nas je zanimalo, kdo od rekreativnih igralcev te predvsem pozimi priljubljene igre z loparji in majhnimi žogicami se je pripravljen pomeriti na tekmovanju, in smo želeli ugotoviti, kdo je najboljši, smo v nedeljo, 21. aprila, organizirali prvi Pingpong, turnir v namiznem tenisu, ki je potekal v prostorih GD Zalog.


Namizni tenis zna biti še kako razburljiv!
Namizni tenis zna biti še kako razburljiv!
Deli:

Turnirja se je udeležilo 30 igralcev, zbrala pa se je precej pisana druščina tako mlajših kot starejših. Z žrebom so se igralci razdelili v šest skupin, iz vsake skupine pa sta napredovala le najboljša dva. Tako smo dobili 12 najboljših, ki so se naključno razdelili v dve skupini, polfinale pa so si priigrali le najboljši štirje. Pokale za prva tri mesta so si s svojo zagnanostjo in taktiko priigrali Milan Šifrer (1.), Bogdan Oražem (2.) in Janez Gerjolj (3.).  Tekom dneva smo bili priča veliki zagnanosti, tekmovalnosti in veselju zmagovalcev, poraženci pa so poraze dobro prenesli. Dogajanje v gasilskem domu je privabilo lepo število obiskovalcev, ki so se ob ogledu napetih dvobojev lahko tudi malo okrepčali, za kar smo poskrbeli člani ŠD Setnik. Veseli nas, da se je turnirja, čeprav smo ga organizirali prvič, udeležilo toliko tekmovalcev, kar le potrjuje priljubljenost tega športa v naših krajih ter nam daje zagon za nadaljnje delo. Turnir v namiznem tenisu bomo prav gotovo organizirali tudi prihodnje leto. Zahvala gre vsem tekmovalcem, gledalcem, PGD Zalog in ne nazadnje vsem prizadevnim članom Športnega društva Setnik.

Benjamin Gerjolj

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
06.12.2016
Danes ni dogodkov.
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert

Bodite prvi pri oddaji mnenja.