Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Člani Športnega društva Setnik organizirali ......


ŠPORT

| |
16.05.2013      8:46
A A

Člani Športnega društva Setnik organizirali prvi Pingpong


Športnemu društvu Setnik je prišlo na uho, da se na našem koncu že nekaj časa rekreativno igra namizni tenis. Ker nas je zanimalo, kdo od rekreativnih igralcev te predvsem pozimi priljubljene igre z loparji in majhnimi žogicami se je pripravljen pomeriti na tekmovanju, in smo želeli ugotoviti, kdo je najboljši, smo v nedeljo, 21. aprila, organizirali prvi Pingpong, turnir v namiznem tenisu, ki je potekal v prostorih GD Zalog.


Namizni tenis zna biti še kako razburljiv!
Namizni tenis zna biti še kako razburljiv!
Deli:

Turnirja se je udeležilo 30 igralcev, zbrala pa se je precej pisana druščina tako mlajših kot starejših. Z žrebom so se igralci razdelili v šest skupin, iz vsake skupine pa sta napredovala le najboljša dva. Tako smo dobili 12 najboljših, ki so se naključno razdelili v dve skupini, polfinale pa so si priigrali le najboljši štirje. Pokale za prva tri mesta so si s svojo zagnanostjo in taktiko priigrali Milan Šifrer (1.), Bogdan Oražem (2.) in Janez Gerjolj (3.).  Tekom dneva smo bili priča veliki zagnanosti, tekmovalnosti in veselju zmagovalcev, poraženci pa so poraze dobro prenesli. Dogajanje v gasilskem domu je privabilo lepo število obiskovalcev, ki so se ob ogledu napetih dvobojev lahko tudi malo okrepčali, za kar smo poskrbeli člani ŠD Setnik. Veseli nas, da se je turnirja, čeprav smo ga organizirali prvič, udeležilo toliko tekmovalcev, kar le potrjuje priljubljenost tega športa v naših krajih ter nam daje zagon za nadaljnje delo. Turnir v namiznem tenisu bomo prav gotovo organizirali tudi prihodnje leto. Zahvala gre vsem tekmovalcem, gledalcem, PGD Zalog in ne nazadnje vsem prizadevnim članom Športnega društva Setnik.

Benjamin Gerjolj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.