Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
5°C | 14°C
torek, 24.10.2016
10°C | 17°C
sreda, 25.10.2016
13°C | 21°C
četrtek, 26.10.2016
13°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktivna jesen v OK fit centru


ŠPORT

| |
27.08.2014      8:31
A A

Aktivna jesen v OK fit centru


Želite aktivno preživeti naslednje mesece in novo leto pričakati v vrhunski formi? Potem vas vabimo, da obiščete OK fit center, v katerem so za vas pripravili pester urnik skupinskih vadb za sezono 2014/2015. Kot vedno so poskrbeli za nekaj novosti, da bodo treningi učinkovitejši in še zabavnejši.


Deli:

V začetku septembra se lahko tekači in tisti, ki se s tekom šele spoznavate, pridružite preostalim članom centra na tekaških pripravah za Ljubljanski maraton, ki se ga OK-fitovci že nekaj let redno udeležujejo. Priprave bodo potekale trikrat na teden. Naučili se boste tekaške abecede in skupaj z dolgimi teki, teki v klanec ter intervali izboljšali tekaško vzdržljivost.

Po izjemno uspešnem programu »fit 2014«, ki ga je z zavidljivimi rezultati zaključilo več kot 40 njihovih članov, so se v OK fit centru odločili, da ga ponovijo tudi jeseni in tako znova izzovejo vadeče. Najpomembnejši cilj trimesečnega programa je namreč spodbuditi člane k redni vadbi, saj od njih »zahteva« najmanj tri ure športnih dejavnosti na teden. Na podlagi telesnih meritev in testiranj vam trenerji v centru svetujejo najprimernejši nabor vadb, s katerimi boste kar najhitreje dosegli zastavljene osebne cilje, naj bo to izguba kilogramov, preoblikovanje telesa ali dvig splošne kondicije. Prednosti programa so torej v osebnem pristopu, prilagajanju treningov posameznikovim sposobnostim in željam ter rednem spremljanju napredka.

OK fit center bo letos sodeloval tudi v novem vseslovenskem medgeneracijskem projektu Simbioza giba, ki bo potekal od 13. do 19. oktobra. V tem tednu bodo lahko starejši spoznavali nove športe in se udeležili različnih vadb skupaj z mlajšimi generacijami.

Z začetkom novega šolskega leta v svojo družbo zopet vabi tudi FitKO, ki bo svoje najmlajše člane razveseljeval na razigranih športnih uricah, medtem ko boste starši v tem času lahko obiskali fitnes ali katero izmed skupinskih vadb.

Poskrbite za aktivno jesen in obiščite OK fit center. Več informacij o njihovi športni ponudbi najdete na njihovi spletni strani www.ok-fit.si ali pa jih obiščite v centru.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.