Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 26.05.2017

pretežno jasno
Popoldne bo sončno z nekaj kopaste oblačnosti, ki bo bolj pogosta na vzhodu. Ponekod bo pihal severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 21 do 26 stopinj C.
10°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
11°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
12°C | 26°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 29°C
torek, 30.05.2017
14°C | 30°C
Opozorila
Petek, 26.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktivna jesen v OK fit centru


ŠPORT

| |
27.08.2014      8:31
A A

Aktivna jesen v OK fit centru


Želite aktivno preživeti naslednje mesece in novo leto pričakati v vrhunski formi? Potem vas vabimo, da obiščete OK fit center, v katerem so za vas pripravili pester urnik skupinskih vadb za sezono 2014/2015. Kot vedno so poskrbeli za nekaj novosti, da bodo treningi učinkovitejši in še zabavnejši.


Deli:

V začetku septembra se lahko tekači in tisti, ki se s tekom šele spoznavate, pridružite preostalim članom centra na tekaških pripravah za Ljubljanski maraton, ki se ga OK-fitovci že nekaj let redno udeležujejo. Priprave bodo potekale trikrat na teden. Naučili se boste tekaške abecede in skupaj z dolgimi teki, teki v klanec ter intervali izboljšali tekaško vzdržljivost.

Po izjemno uspešnem programu »fit 2014«, ki ga je z zavidljivimi rezultati zaključilo več kot 40 njihovih članov, so se v OK fit centru odločili, da ga ponovijo tudi jeseni in tako znova izzovejo vadeče. Najpomembnejši cilj trimesečnega programa je namreč spodbuditi člane k redni vadbi, saj od njih »zahteva« najmanj tri ure športnih dejavnosti na teden. Na podlagi telesnih meritev in testiranj vam trenerji v centru svetujejo najprimernejši nabor vadb, s katerimi boste kar najhitreje dosegli zastavljene osebne cilje, naj bo to izguba kilogramov, preoblikovanje telesa ali dvig splošne kondicije. Prednosti programa so torej v osebnem pristopu, prilagajanju treningov posameznikovim sposobnostim in željam ter rednem spremljanju napredka.

OK fit center bo letos sodeloval tudi v novem vseslovenskem medgeneracijskem projektu Simbioza giba, ki bo potekal od 13. do 19. oktobra. V tem tednu bodo lahko starejši spoznavali nove športe in se udeležili različnih vadb skupaj z mlajšimi generacijami.

Z začetkom novega šolskega leta v svojo družbo zopet vabi tudi FitKO, ki bo svoje najmlajše člane razveseljeval na razigranih športnih uricah, medtem ko boste starši v tem času lahko obiskali fitnes ali katero izmed skupinskih vadb.

Poskrbite za aktivno jesen in obiščite OK fit center. Več informacij o njihovi športni ponudbi najdete na njihovi spletni strani www.ok-fit.si ali pa jih obiščite v centru.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.