Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

delno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, manj oblačnosti bo na Primorskem. Predvsem ponekod v južni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 3, na Primorskem do 4 stopinje C.
-6°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-5°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-6°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 13h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. V četrtek bo burja slabela.
-6°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

10. balinarski turnir upokojencev z ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
16.08.2014      13:28
A A

10. balinarski turnir upokojencev z mednarodno udeležbo


Polhov Gradec, 2. avgust – Že deseti balinarski turnir Društva upokojencev Polhov Gradec, ki je po tradiciji potekal na balinišču pri Pograjskem domu, je imel mednarodni prizvok, saj je na njem poleg šestnajstih slovenskih ekip tekmovala tudi ženska ekipa iz Lovrana.


Pokale je predsednik DU Marjan Plestenjak podelil najboljšim štirim ekipam.
Pokale je predsednik DU Marjan Plestenjak podelil najboljšim štirim ekipam.
Deli:

Na balinišču pri Pograjskem domu se je zbralo osem moških in osem ženskih ekip, ki jih pozdravil predsednik balinarske sekcije Janez Novak, posebno dobrodošlico pa je namenil ženski ekipi iz Lovrana. Zbrane sta pozdravila tudi župan Franc Setnikar in predsednica komisije za šport in rekreacijo Helga Kucler; ta je vsem ekipam postregla z okusnim napojem, ki ga je društvo ob okrogli obletnici pripravilo za vse prijavljene tekmovalce. Med ženskami se je najbolje izkazala ekipa DU Moste, na drugo mesto so se uvrstile članice DU Dragomer, tretje so bile članice DU Brezovica, nehvaležno četrto mesto pa so osvojile članice domačega društva. Pri moških so najbolj točno metali člani DU Vrhnika, sledila jim je ekipa DU Dragomer, tretji so bili člani BS3 iz Ljubljane. Posebni priznanji so podelili najboljšima tekmovalcema v bližanju; tokrat so nagradili člana domačega društva, Helgo Kucler in Daneta Remškarja. Po podelitvi priznanj je sledilo popoldansko druženje ob hrani in pijači, organizator pa je pripravil tudi srečelov – in ob tej priložnosti se zahvaljuje vsem, ki so zanj prispevali dobitke.

  

Nadja Prosen Verbič, foto: NPV
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017
Danes ni dogodkov.
21.01.2017 | Kultura
Butelj za večerjo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.