Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
3°C | 19°C
torek, 01.05.2017
6°C | 20°C
sreda, 02.05.2017
8°C | 18°C
četrtek, 03.05.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Voščilo ob praznikih


SOSED SOSEDU

| |
23.03.2013      12:12
A A

Voščilo ob praznikih


Ne vzpenja trta se na križ, da se domore k soncu? Ne obupuj nikar! Na križu zbiraj moč in žar! p. Pavel Berden


Deli:

Takrat, leta 1990, je na zgodovinsko cvetno nedeljo zadišalo po novi pomladi mlade slovenske demokracije. Z vsako pomladjo se v nas prebuja neko novo prerojenje, kot novo upanje, ko za svoje lastno trpljenje in za narodovo trpljenje, za stranpoti, ki smo jim danes priče v naši državi, laži, krivice, poteptano človeško dostojantvo tolikih, za vse živeto iščemo neki globlji pomen in smisel … In se zaziramo v križ in v zarjo velikonočnega jutra …

Naj nas velika noč, kot posameznike in kot narod, opogumi za nov korak na poti poštenosti, delavnosti, zavzetosti za pristne medosebne odnose, novo pomlad in novo rast slovenske demokracije, v veri, da je velika noč za vse čase simbol premaganega zla, simbol zmage življenja nad smrtjo.

Drage Slovenke in Slovenci, državljanke in državljani, želim vam blagoslovljeno veliko noč in lepo praznovanje, da bi se veselili življenja.

mag. Jože Sečnik, 

predsednik OO SDS Dobrova - Polhov Gradec


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.