Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
11°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Srečanje upokojencev na Ključu


SOSED SOSEDU

| |
02.06.2015      8:21
A A

Srečanje upokojencev na Ključu


Na zadnjo soboto najlepšega meseca v letu smo se upokojenci sosedskih društev zbrali na tradicionalnem srečanju na Ključu.


Deli:

Organiziralo ga je Društvo upokojencev Dobrova, udeležili pa so se ga tudi predstavniki povabljenih sosedskih društev iz Polhovega Gradca, Kozarij, Vrzdenca in Horjula. Skupaj se nas je zbralo okoli 90 in najbolj pogumni smo prišli peš po nekoliko daljši poti. Vreme je bilo tega dne idealno za pohode in srečanje v idilični naravi. Poskrbljeno je bilo za hrano in pijačo ter za pecivo, ki so ga napekle dobre gospodinje. Obiskal nas je župan Občine Dobrova g. Setnikar in nam na prijeten način namenil nekaj prijaznih besed. Svoje misli je dodal še predsednik DU Dobrova g. Tone Tomšič, ki nedvomno zna poskrbeti tako za dobro vzdušje kot tudi za odlično organizacijo. Za dodatek k veselemu razpoloženju  je poskrbel mlajši fant iz družine Tehovnik, ki nam je na harmoniko igral znane in za uho blagozvočne pesmi. Ob prijetnih pomenkih in veselju ob snidenju z nekaterimi redkeje videnimi upokojenci je čas hitro minil. Poslovili smo se z obljubo, da se prihodnje leto ponovno snidemo, seveda na obisku pri drugem društvu.

Olga Gabrovšek, foto: Vera Kranjc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.