Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Piknik članov DU Dobrova


SOSED SOSEDU

| |
12.08.2014      8:12
A A

Piknik članov DU Dobrova


Letos je bil tradicionalni piknik 18. junija na športnem igrišču v Gabrju. Jedi z žara so zopet pripravljali »stari mački«, zaradi katerih kvaliteta nikoli ne zataji.


Deli:

Za dobro kavico pa je znova poskrbel lastnik manjšega bifeja v prostorih športnega društva, kot pozornost za vse udeležence. Je pa le treba poudariti, da pri organizaciji vedno sodelujejo člani upravnega in nadzornega odbora. Srečelov, ki je lani popestril zabavo, sicer letos ni bil predviden, spet pa je igral ansambel Dolomiti, ki ga vodi naš član Slavko Zorec. Poleg slovenskih domačih so svoje igranje popestrili z najuspešnejšimi dalmatinskimi pesmimi, tako da smo imeli občutek, kot da smo nekje na morju. Letos se je zbralo 110 članov in gostov. Kot predstavnik območne zveze Vič je prišel Tone Slak, iz DU Kozarje Robert Golob in Stane Hribar, iz DU Polhov Gradec Marjan Plestenjak in iz DU Horjul Magda Tratnik. Po peti uri popoldne smo se počasi razšli in si obljubili, da bomo drugo leto še prišli ter s seboj pripeljali še več članov. Takrat bomo za kratek čas pozabili na upokojenski slogan »nimam cajta«.

 

Rajko Komat
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.