Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo precej jasno, nekaj več oblačnosti bo predvsem v severovzhodnih krajih. Po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, ob morju okoli 8 stopinj.
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 13°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 12°C
torek, 01.11.2016
4°C | 11°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Miklavž že obiskal najbolj pridne otroke v KS ......


SOSED SOSEDU

| |
09.12.2014      9:26
A A

Miklavž že obiskal najbolj pridne otroke v KS Dobrova


V petek, 5. decembra, je otroke z Dobrove in iz okolice obiskal Miklavž v spremstvu angelčkov in nagajivih parkeljnov.


Deli:

Še pred tem so si starši in otroci lahko ogledali gledališko predstavo, ki jo je pripravila dramska skupina osnovne šole Dobrova. Nato pa je otroke razveselil Miklavž, ki jim je razdelil darila. Najbolj nagajive so prestrašili parklji, seveda pa so se otroci najbolj razveselili zvrhanega koša daril. Nato pa je Miklavž hitro odhitel naprej, saj ga je čakalo še veliko pridnih otrok.

Zahvala velja tudi vsem sponzorjem, to so: Občina Dobrova - Polhov Gradec, Krajevna skupnost Dobrova, SIVENNS, servis in vzdrževanje energetskih naprav, d. o. o., Matija Centrih – Lekarna Dobrova, Prevoz stvari Roman Kralj, s. p., ATTA PEKLAJ Transport in trgovina, d. o. o., GB CONSULTO, poslovno sodelovanje, Gregor Bogataj, s. p., KONSTRUKCIJE KOGOVŠEK Inženiring, proizvodnja, storitve, d. o. o., ROTAR kmetijsko-vrtnarska trgovina in servis, d. o. o., INSURA zavarovalno zastopniška družba, d. o. o., GRAFIK INVEST, Skladiščenje in logistika, d. o. o., GRAIN trgovina in storitve, d. o. o., BIZJAN ORODJARSTVO, proizvodnja in storitve, d. o. o.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.