Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, na Primorskem bo postopno več nizke oblačnosti. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -1, ob morju in v višjih legah do 6 stopinj.
-3°C | 7°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 6°C
torek, 13.12.2016
-1°C | 1°C
sreda, 14.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 15.12.2016
-2°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Jurčki z novim videospotom v finalu ......


SOSED SOSEDU

| |
02.07.2013      18:42
A A

Jurčki z novim videospotom v finalu Razglednice SlovenijeDeli:

V tej sezoni smo lahko na prvem programu nacionalne televizije v oddaji Na zdravje, ki že šest let ustvarja petkov večerni razvedrilni program, spremljali natečaj Razglednica Slovenije, na katerem se je s svojo novo pesmijo Polhov Gradec predstavil tudi narodno-zabavni ansambel Jurčki.

Prijeten valček je gledalce prepričal, da so Jurčke z glasovanjem popeljali v finalno oddajo. Ta je potekala v petek, 31. maja, v Poletnem gledališču Studenec, z njo pa se je oddaja Na zdravje tudi poslovila. Jurčki so tudi tokrat uspešno zastopali Polhov Gradec. Pravijo, da je uvrstitev med petnajst finalistov zanje velik uspeh in prijetna televizijska izkušnja. Ob tej priložnosti pa se iskreno zahvaljujejo vsem, ki ste njihovi pesmi namenili glas ali pa ste zanje vsaj stiskali pesti. Za omenjeno skladbo so skupaj z ekipo TV Veseljak že maja posneli videospot, ki bo gledalce pritegnil ne le k poslušanju, temveč tudi k ogledu. Snemanje je namreč potekalo za zidovi mogočne polhograjske graščine ter zunaj nje, v grajskem parku, povzpeli pa so se celo na Stari grad ali Kalvarijo, od koder je pogled na zeleno pokrajino Polhovega Gradca z okolico še lepši. K popolnejši izvedbi je tokrat pripomoglo tudi lepo vreme, ki je bilo v nasprotju z večino deževnih dni v maju sončno. Člani ansambla so še zaupali, da v videospotu tokrat ne nastopajo sami, temveč jim družbo delajo folkloristi Folklorne skupine Grof Blagaj, poleg njih pa je za popestritev poskrbela še travniška kobilica, ki je doživela svojih nekaj sekund slave.

Jurčki obljubljajo, da se ob spotu spočijejo tako oči kot ušesa, zato si ga na svetovnem spletu le oglejte in mu prisluhnite.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: osebni arhiv ansambla

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
11.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.