Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Delegacija Nove Slovenije v Polhovem Gradcu


SOSED SOSEDU

| |
10.12.2015      14:33
A A

Delegacija Nove Slovenije v Polhovem Gradcu


Polhov Gradec, 7. december – V Polhovem Gradcu se je tokrat ustavilo vodstvo Nove Slovenije – krščanskih demokratov (NSi), ki je bilo na delovnem obisku. Tu je spoznalo dejavnost Hiše medu Božnar ter se srečalo z županom Francem Setnikarjem.


Deli:

V osrčju Polhograjskih Dolomitov je predsednico stranke Ljudmilo Novak, poslanca državnega zbora Jerneja Vrtovca, glavnega tajnika stranke Roberta Ilca, predsednika gospodarskega kluba stranke mag. Pavla Reberca in predstavnika zveze seniorjev Ignaca Polajnarja pozdravil predsednik čebelarskega društva Dolomiti Janko Prebil. Vodstvo NSi je seznanil z delovanjem čebelarskega društva in njihovimi projekti, nato pa jih povabil v dvorano čebelarskega doma, kjer jih je prijazno sprejela direktorica Hiše medu Božnar Amalija Božnar. Predstavila jim je družinsko podjetje, trg in proizvode ter jim ponudila nekaj medenih izdelkov v pokušino. Nekatere so prepričali v taki meri, da so jih odnesli tudi domov. Po prijetnem srečanju se je delegacija NSi zapeljala skozi turistično najznamenitejši del Polhovega Gradca ter sledila programu delovnega obiska. Ob delovnem kosilu se jim je pridružil župan Franc Setnikar, ki je večji del pogovora namenil problematiki reševanja poplavne varnosti na območju Občine Dobrova - Polhov Gradec. S predsednico Ljudmilo Novak sta izmenjala nekaj županskih izkušenj ter si zaželela uspešnega dela.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npvPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
02.11. - 04.11.2016 | Šole in vrtci
Počitniške delavnice v Muzeju pošte in telekomunikacij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.