Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Decembrska presenečenja v 1. triadi OŠ ......


SOSED SOSEDU

| |
10.01.2014      8:16
A A

Decembrska presenečenja v 1. triadi OŠ Dobrova


Tudi v letošnjem šolskem letu smo učiteljice 1. triade za otroke organizirale decembrska presenečenja. Tokrat smo imeli štiri presenečenja.


Deli:

Kar takoj na začetku decembra smo okrasili šolo. Otroci so izdelali okraske, ki smo jih nalepili na šolska okna in tako pričarali praznično vzdušje. Četrtega decembra smo odšli v Ljubljano, v Cankarjev dom, kjer smo si ogledali baletno predstavo Pepelka. Po predstavi smo bili povabljeni v Štihovo dvorano, katere posebnost je, da je amfiteatrsko zasnovana. Prijazen in zabaven kustos nam je predstavil zanimivosti o Cankarjevem domu in odgovarjal na vprašanja otrok. V petek, 13. decembra, pa so se učilnice prve triade spremenile v pravi Kolosej. V šestih "dvoranah" so se vrteli različni filmi. Otroci so sami izbrali film, ki so si ga želeli ogledati. Glede na odzive so bili vsi filmski okusi zadovoljeni. Sledilo je še zadnje presenečenje, ki pa je bilo sestavljeno iz dveh delov. Najprej so otroci iz kvašenega testa oblikovali vsak svojega pujska za srečo. Medtem ko so se pujski pekli, smo si ogledali predstavo šolske dramske skupine z naslovom Zeleni fantek. Po končani predstavi so nas slastne vonjave pritegnile nazaj v učilnice, kjer smo se posladkali s pujski. Tako so se decembrska presenečenja zaključila, z njimi pa tudi koledarsko leto. Polni dobrih vtisov smo začeli delo v novem letu.

 

Tatjana Diaci, Andreja Mutec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.