Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.02.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah nastala megla. Burja na Primorskem bo v jutranjih urah večinoma ponehala. Čez dan se bo od severa postopno navlekla koprenasta oblačnost, ki bo proti večeru vse gostejša. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 13 stopinj C.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
4°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 13°C
četrtek, 02.03.2017
0°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 26.2.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Čarodej Jole Cole navduševal otroke


SOSED SOSEDU

| |
19.03.2014      9:02
A A

Čarodej Jole Cole navduševal otroke


Najlepši čas šolskega leta so seveda počitnice, vendar se otroci tudi takrat radi s čim zaposlijo. Nekateri so bili kljub mili zimi na smučiščih, drugi pri starih starših na krajših počitnicah, nekateri pa so ostali kar doma. In tako smo na Črnem Vrhu sklenili, da tudi letos otrokom vsaj en dan počitnic popestrimo z otroško delavnico.


Deli:

V četrtek, 20. februarja, smo medse povabili čarodeja za otroke. Jole Cole je skoraj celo uro navduševal približno 40 otrok, željnih smeha, zabave in čarovniških vragolij. Otroci so bili sprva malce zadržani in nikakor niso zbrali dovolj poguma, da bi se čarodeju pridružili na odru. Ko pa je prvi fant prebil led, se je vse skupaj začelo odvijati čisto drugače; oder je bil poln, saj je Jole Cole podarjal tudi nagrade za sodelovanje. Med otroki je bilo veliko smeha, zabave in navdušenja. A vsega lepega je enkrat konec in tudi čarodej se je od nas poslovil, mi pa smo po predstavi otrokom omogočili še malo ustvarjanja.

Ker se je bližala pustna sobota, smo jih zaposlili z ustvarjanjem pustnih okraskov. Naredili so dolgo, pisano verigo iz papirnatih trakov, izdelovali so papirnate tulce, ki so jih oblepili z raznobarvnim papirjem, in naredili veliko lepih papirnatih rožic. Najbolj ustvarjalni pa so izdelali tudi nekaj pustnih mask. Z vsem skupaj smo potem okrasili našo dvorano, da je bila pripravljena za pustni ples.

Čisto za konec smo pripravili malo presenečenja za otroke; iz kuhinje so zadišale slastne palačinke s čokolado, s katerimi so se otroci posladkali, preden so se poslovili od nas. Imeli smo se luštno in želimo si še več takšnih delavnic.

 

Katja Skopec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 26 27 28 1 2 3 4 5 6 7
07.02. - 19.03.2017 | Kultura
Gostujoča razstava Tifonamka
07.03. - 12.03.2017 | Kultura
Študentski teden odprtih vrat TMS

Bodite prvi pri oddaji mnenja.