Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

OPB ima talent na POŠ Črni Vrh


OSNOVNA ŠOLA

| |
13.02.2015      12:41
A A

OPB ima talent na POŠ Črni Vrh


V oddelku podaljšanega bivanja na podružnični osnovni šoli Črni Vrh smo, tako kot na matični šoli v Polhovem Gradcu, zelo dejavni.


Proslavljanje drugega mesta naših učenk (foto: Barbara Trnovec)
Proslavljanje drugega mesta naših učenk (foto: Barbara Trnovec)
Deli:

Za prvi cilj novega koledarskega leta smo si zadali, da poiščemo talente. Zavihali smo rokave in pridno vadili vse do 21. januarja, ko so učenci prvič predstavili znanja in spretnosti, ki jih delajo posebne. Na predtekmovanju se je predstavilo osem točk, konkurenca je bila zelo velika in delo strokovne komisije izjemno težko. Na prireditvi se je zvrstilo vse, kar smo pričakovali, in še več: petje, ples, čarovnije, igranje harmonike, kitare ter komentiranje športne tekme.

Predstavili sta se Nina in Tanja, ki sta zapeli in na kitaro zaigrali pesem Slovenskega naroda sin. Teja in Lovro sta zapela uspešnico Modrijanov Ti, ti, ti moja rožica, Tina in Žiga pa Kuža pazi. Rafko in Florjan sta zapela in zaigrala Slakovo pesem Mamici. Nejc in Nace sta nam prikazala neverjetne čarovnije. Začaral pa nas je tudi prvošolček Lenart, ki je zapel čisto svojo Izmišljeno pesmico o smreki. Urban je komentiral tekmo smučarjev skakalcev, saj je navdušen navijač Roberta Kranjca. Gregor, naš »črnovrški slavček«, pa je zapel zmagovalno pesem Brez tebe, ansambla Smeh.

Poleg Gregorja so se v finale uvrstili še Nina in Tanja ter Rafko in Florjan. Finale smo navdušeno spremljali v Polhovem Gradcu, 2. 2. 2015, in se veselili srebrne medalje Nine in Tanje.


Barbara Trnovec, POŠ Črni Vrh

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
02.11. - 04.11.2016 | Šole in vrtci
Počitniške delavnice v Muzeju pošte in telekomunikacij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.