Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo precej jasno, nekaj več oblačnosti bo predvsem v severovzhodnih krajih. Po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, ob morju okoli 8 stopinj.
5°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
7°C | 12°C
ponedeljek, 31.10.2016
6°C | 12°C
torek, 01.11.2016
6°C | 9°C
sreda, 02.11.2016
9°C | 14°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Rdeča pekarna menjala najemnika


NOVICE

| |
16.11.2014      11:03
A A

Rdeča pekarna menjala najemnika


Mala štručka, d. o. o., je še kako primerno ime za pekarsko dejavnost sredi Dobrove.


Deli:

Podjetna brata Mučaj sta po tradiciji nasledila posel od očeta, ki posluje v Sloveniji od leta 1990. Zdaj je upokojenec, a še vedno rad pomaga in s kombijem razvaža izdelke. Imajo štiri poslovalnice: dve v Logatcu ter po eno na Dobrovi in v kraju Šmartno pri Ljubljani. V družinski pekarni je nepogrešljiva še sestra, ki prodaja v Šmartnem pri Ljubljani. Sodelovanje kosovskih družin bi lahko bilo zgled S(z)lovencem, poudari tudi prodajalka v pekarni Dobrova, sicer domačinka. V Logatcu je glavna pekarna, na Dobrovi je manjša peč za peko bureka, pic in peciva. Ponudba bo raznovrstna in sveža, kakor je bila že doslej. Od prejšnjega najemnika, ki je ostal dolžan nekaj najemnin tudi gasilcem v pekarni Brezje pri Dobrovi, ki ne obratuje več in se seli menda v Švico, so odkupili tudi inventar. Mala štručka je v Logatcu tudi pokrovitelj skakalnega kluba in tekačev. V mesecu decembru ne zamudite zanimivih prodajnih akcij in paketne ponudbe. Odprto imajo od 6. do 19. ure, ob sobotah od 6. do 13. in ob nedeljah od 7. do 13. ure.

Sebastjan Vehar

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.