Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 9h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Rdeča pekarna menjala najemnika


NOVICE

| |
16.11.2014      11:03
A A

Rdeča pekarna menjala najemnika


Mala štručka, d. o. o., je še kako primerno ime za pekarsko dejavnost sredi Dobrove.


Deli:

Podjetna brata Mučaj sta po tradiciji nasledila posel od očeta, ki posluje v Sloveniji od leta 1990. Zdaj je upokojenec, a še vedno rad pomaga in s kombijem razvaža izdelke. Imajo štiri poslovalnice: dve v Logatcu ter po eno na Dobrovi in v kraju Šmartno pri Ljubljani. V družinski pekarni je nepogrešljiva še sestra, ki prodaja v Šmartnem pri Ljubljani. Sodelovanje kosovskih družin bi lahko bilo zgled S(z)lovencem, poudari tudi prodajalka v pekarni Dobrova, sicer domačinka. V Logatcu je glavna pekarna, na Dobrovi je manjša peč za peko bureka, pic in peciva. Ponudba bo raznovrstna in sveža, kakor je bila že doslej. Od prejšnjega najemnika, ki je ostal dolžan nekaj najemnin tudi gasilcem v pekarni Brezje pri Dobrovi, ki ne obratuje več in se seli menda v Švico, so odkupili tudi inventar. Mala štručka je v Logatcu tudi pokrovitelj skakalnega kluba in tekačev. V mesecu decembru ne zamudite zanimivih prodajnih akcij in paketne ponudbe. Odprto imajo od 6. do 19. ure, ob sobotah od 6. do 13. in ob nedeljah od 7. do 13. ure.

Sebastjan Vehar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.