Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Siliko odprl obrat na Vrhniki


POSLOVNE

| |
29.06.2013      12:41
A A

Siliko odprl obrat na Vrhniki


Vrhnika, 28. junij - Firma Siliko iz Brezij pri Dobrovi je na mestu nekdanje IUV na Vrhniki zgradila nov razvojni center in prenesla del proizvodnje. Skupno na Vrhniki zaposluje čez 80 delavcev. Sicer je razvojni center odprl svoja vrata že v začetku maja, danes pa so pripravili še "uradno" odprtje, ki se ga je med drugim udeležil tudi gospodarski minister Stanko Stepišnik.


Deli:
Direktor Silika Janez Koprivec je ob tem dejal, da je »… današnji dan dokaz, da je z znanjem, vizijo in predanostjo mogoče tudi v kriznih časih slediti ciljem.« Po njegovem so se možnosti za delo in razvoj firme s tem zelo izboljšali. Pridobitev je pohvalil tudi župan Stojan Jakin, ki je menil, da si take firme v svoji občini verjetno želi vsak župan. 

Po kratkem kulturnem programu in blagoslovu objekta, so si gostje, med katerimi je bil tudi župan Občine Dobrova - Polhov Gradec Franci Setnikar, ogledali notranjost. 

Več o dogodku si lahko preberete na tej POVEZAVI. 

Gašper Tominc, foto: GT
 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.