Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 16h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Povabilo za sporočanje podatkov za NUSZ


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
10.04.2014      9:02
A A

Povabilo za sporočanje podatkov za NUSZ


Spoštovani, z razveljavitvijo Zakona o davku na nepremičnine (Odločba US, št. U-I-313/13-86, Uradni list RS, št. 22/14) se za leto 2014 odmeri nadomestilo za uporabo stavbnega zemljišča (v nadaljevanju NUSZ).


Deli:

Vse zavezance za plačilo NUSZ v Občini Dobrova - Polhov Gradec prosimo, da na podlagi 19. člena Odloka o nadomestilu za uporabo stavbnega zemljišča (Uradni list RS, št. 106/99 in 131/03) sporočite morebitne spremembe podatkov. Spremembe in obvestila, ki so pomembni za odmero nadomestila, so: sprememba zavezanca, sprememba vrste dejavnosti ali namembnosti prostora ali objekta, sprememba poslovne ali stanovanjske površine, podatki, potrebni za oprostitev plačila nadomestila, in podobno. Če zavezanci nastalih sprememb ne boste sporočili, bomo za odmero uporabili podatke, s katerimi razpolaga občina. Zavezanci spremembe sporočajo Občini Dobrova - Polhov Gradec s pisno in podpisano vlogo. Vlogi je treba priložiti dokazila. Vložite jo lahko: s priporočeno poštno pošiljko na naslov Občina Dobrova - Polhov Gradec, Stara cesta 13, Dobrova, ali osebno, z vložitvijo v vložišču v času uradnih ur – v ponedeljek med 8. in 12. uro, v sredo med 8. in 12. ter med 14. in 16. uro ali v petek med 8. in 12. uro. Vloga je lahko prosto napisana, obrazec pa je na voljo v vložišču Občina Dobrova - Polhov Gradec ter na spletnih straneh občine. Rok za oddajo podatkov je 7. 5. 2014.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.