Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Popoldne bo ob morju pretežno jasno. Drugod bo spremenljivo oblačno, nastale bodo krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
9°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Občinski odbor SLS Dobrova - Polhov Gradec ......


OSTALO

| |
07.03.2013      9:32
A A

Občinski odbor SLS Dobrova - Polhov Gradec ima novo vodstvo


Za Slovensko ljudsko stranko je leto 2013 volilno. Na kongresu 2. marca bomo izbirali predsednika za naslednje štiriletno mandatno obdobje. Tudi občinski odbor SLS je dolžan vsako mandatno obdobje izvoliti svoje predstavnike.


Deli:

Tako smo na seji 5. februarja poleg delegatov in kandidatov za kongres stranke izvolili novega predsednika občinskega odbora. Dolgoletni predsednik Albin Oven se je odločil, da ne bo več kandidiral. Člani smo soglasno izvolili novo vodstvo občinskega odbora SLS. Predsednik občinskega odbora za naslednja štiri leta je tako Simon Kokelj z Dobrove, podpredsednica pa je Andreja Grabner, ki jo je odbor predlagal tudi za članico Izvršilnega odbora stranke SLS za naslednje mandatno obdobje.

A. G.

 

Obiskal nas je minister za kmetijstvo in okolje Franc Bogovič

 

V torek, 29. januarja, je naše kraje obiskal minister za kmetijstvo in okolje, gospod Franc Bogovič. Po ogledu krajev, ki so v zadnjih letih predmet načrtovanja poplavne varnosti, in obisku občine se je sestal tudi s člani OO SLS Dobrova - Polhov Gradec, predstavniki Dobrove in Civilne iniciative za preprečitev zadrževalnika na Dobrovi. Navzoči smo lahko z olajšanjem ugotovili, da imamo po dolgih letih pregovarjanj na pristojnem ministrstvu človeka, ki je pripravljen prisluhniti željam in bojaznim ljudi, ki živimo na območju načrtovanega zadrževalnika. Tako je bil sprejet dogovor, da se v zelo kratkem času za isto mizo usedejo tako zagovorniki zadrževalnika v zadnji predlagani obliki kot strokovnjaki, ki zagovarjajo drugačne rešitve, ter predstavniki občine in kraja Dobrova.

Pogovor seveda ni mogel obiti trenutne politične situacije, ki je zelo pomembna za prihodnost Slovenije in tudi naših krajev. Minister Bogovič se je izkazal za prijetnega in družabnega sogovornika, ki zna prisluhniti tudi malemu človeku, zato smo njegove kandidature za predsednika Slovenske ljudske stranke še posebej veseli.

A.G., foto: PG
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.