Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.02.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo povečini pretežno oblačno, ponekod na Primorskem tudi megleno, le na severovzhodu bo sprva še delno jasno. V zahodni polovici države se bodo pričele pojavljati padavine, drugod bo sprva še povečini suho. Jugozahodni veter se bo potopoma polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 11 stopinj C.
8°C | 9°C
sobota, 25.02.2017
3°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-3°C | 9°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
2°C | 13°C
Opozorila
Četrtek, 23.2.2017 ob 19h
V severovzhodni Sloveniji bo zvečer in v noči na petek pihal okrepljen jugozahodnik s sunki med 70 in 90 km/h.
8°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Rekonstrukcija čistilne naprave Dobrova


OBČINSKE

| |
19.08.2014      13:16
A A

Rekonstrukcija čistilne naprave Dobrova


Junija 2014 je bila izdelana projektna naloga za rekonstrukcijo obstoječe čistilne naprave Dobrova z namenom, da izboljšajo njeno delovanje, saj je trenutno močno preobremenjena, vzporedno pa bo treba obnoviti kanalizacijski sistem (vdori tuje vode).


Deli:

Predvidena je izgradnja nove, večje čistilne naprave, za katero se izvedejo v celoti novi objekti, skladno s spremenjeno tehnološko zasnovo čiščenja. Cilj je, da se uredi območje naselja Dobrova in okoliških krajev, Hruševo (Selo), Gabrje, Šujica, Stranska vas, Draževnik, Razori in Komanija. Investicija je predvidena z Razvojnim programom Občine Dobrova - Polhov Gradec za obdobje 2012–2022 in je tako v interesu Občine Dobrova - Polhov Gradec in njenih občanov, zato bo občina pristopila k takojšnji izdelavi projektne dokumentacije. Za rekonstrukcijo predvidene čistilne naprave za nazivno zmogljivost 4000 PE znaša ocena stroškov del in dobave opreme 3,280.000 evrov.

 

Občinska uprava
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.