Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.02.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo deloma jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Pihati bo začel jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 stopinj C.
5°C | 14°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 15°C
četrtek, 02.03.2017
0°C | 14°C
petek, 03.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.2.2017 ob 14h
V noči na torek in v torek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
5°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prednovoletno srečanje članov društev


OBČINSKE

| |
14.01.2014      15:50
A A

Prednovoletno srečanje članov društev


Polhov Gradec, 10. december – V dvorani polhograjskega gasilskega doma so se na povabilo župana Franca Setnikarja zbrali člani odborov za družbene dejavnosti in turizem ter predstavniki kulturnih, športnih in turističnih društev v občini.


Deli:

V prvem delu je župan Franc Setnikar zbrane lepo pozdravil in se jim zahvalil za udeležbo, pozdravom sta se pridružila tudi Ana Zorc, predsednica Odbora za družbene dejavnosti, in Stanislav Dvanajščak, predsednik Odbora za gospodarstvo, turizem, kmetijstvo in gozdarstvo. "Prav je, da se vsaj enkrat na leto srečamo ljudje, ki skrbimo, da je življenje v občini čim bolj prijazno občanom," je med drugim dejal župan in poudaril, da si želi, da bi se v prihodnje društva še v večji meri povezovala ter združevala ideje, ki ustvarjajo uspešno delo. V poročilu je povzel nekatere večje projekte, ki so se izpeljali lani, ter navedel nekaj tistih, ki se za leto 2014 načrtujejo na področju turizma in družbenih dejavnosti. Pohvalil je vsa kulturna, športna in turistična društva ter njihove aktivne člane za njihov prispevek pri razvoju turizma in družbenih dejavnosti v občini ter zagotovil, da se sredstva za njihovo delovanje ne bodo zmanjševala.

V drugem delu so se oglasili predstavniki štirinajstih udeleženih društev, predstavili svoje dejavnosti in projekte ter pripomnili nekatere želje in težave, s katerimi se srečujejo. Navedli so nekaj dobrih praks, pri katerih se je skupno delovanje društev izkazalo kot zelo pomembno in uspešno. Najpogostejša težava, ki se pojavlja v več društvih, pa je, kot kaže, apatija mladih oziroma problematika pridobivanja naslednikov, ki bi z enako zagnanostjo nadaljevali začrtano in že utečeno, uspešno delo društev v Občini Dobrova - Polhov Gradec.

Sledilo je še voščilo župana ob bližajočih se božičnih in novoletnih praznikih ter neformalno druženje s pogostitvijo.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 446
Izšla: 27.02.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 27 28 1 2 3 4 5 6 7 8
07.02. - 19.03.2017 | Kultura
Gostujoča razstava Tifonamka
07.03. - 12.03.2017 | Kultura
Študentski teden odprtih vrat TMS

Bodite prvi pri oddaji mnenja.