Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pohod na Gradišče


OBČINSKE

| |
30.04.2014      9:33
A A

Pohod na Gradišče


Občina Dobrova - Polhov Gradec vabi 17. maja ob 9. uri na pohod na Gradišče.


Deli:

Zbrali se bomo pred stavbo Občine Dobrova - Polhov Gradec, Stara cesta 13, Dobrova. Skupaj se bomo odpravili do kraja Razori, od koder se bomo podali proti Gradišču. V spremstvu bo tudi učitelj nordijske hoje, s pomočjo katerega boste pridobili ali osvežili znanje o pravilni nordijski hoji (za čas pohoda bo na voljo tudi nekaj pohodnih palic). Na vrhu Gradišča nam bodo učenci OŠ Dobrova pripravili krajši kulturni program na temo Gradiške legende. Izlet bomo zaključili z ogledom notranjosti Dobrovske cerkve. Pot ni zahtevna, hoja v eno smer traja največ 45 minut; pohod se bo predvidoma zaključil ob 11.30. Za dodatne informacije o dogodkih se lahko obrnete na Sandro Nartnik (tel. št. 01/360 18 00 ali e-naslov sandra.nartnik@dobrova-polhovgradec.si).

Vabimo vas, da se nam pridružite.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.