Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine od zahoda ponehale, najkasneje v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo. Na severozahodu bo ostalo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v severni Sloveniji se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Zapihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
10°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Nepovratne finančne spodbude za izvedbo ......


OBČINSKE, €NERGIJA

| |
06.03.2013      8:16
A A

Nepovratne finančne spodbude za izvedbo ukrepov učinkovite rabe energije


Javno podjetje Energetika Ljubljana, d. o. o., je na svoji spletni strani objavilo razpisa za nepovratne finančne spodbude za izvedbo ukrepov učinkovite rabe energije (URE) pri končnih odjemalcih.


Deli:

Sredstva za spodbude se črpajo iz dodatka za povečanje energetske učinkovitosti, ki je del skupne cene energije. Nepovratne finančne spodbude se dodeljujejo v skladu s pravili za dodeljevanje državnih pomoči in so namenjene tudi gospodinjstvom

Nepovratne finančne spodbude ob priključitvi obstoječe stavbe ali stanovanja na sistem distribucije zemeljskega plina ali na sistem daljinskega ogrevanja je mogoče pridobiti za izvedbo naslednjih ukrepov:

– vgradnja novega kondenzacijskega kotla na zemeljski plin z visokim izkoristkom in

– vgradnja nove toplotne postaje za ogrevanje in/ali pripravo tople sanitarne vode.

 

Na razpis se lahko prijavite do 17. 12. 2013 oziroma porabe sredstev. Več informacij, razpisno dokumentacijo in obrazce lahko dobite na spletni strani www.energetika-lj.si/ucinkovita-raba-energije. Zloženko Ukrepi učinkovite rabe energije – Nepovratne finančne spodbude za leto 2013 lahko dobite tudi na sedežu Občine Dobrova - Polhov Gradec, Stara cesta 13, Dobrova.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.