Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

delno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, manj oblačnosti bo na Primorskem. Predvsem ponekod v južni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 3, na Primorskem do 4 stopinje C.
-6°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-5°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-6°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 13h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. V četrtek bo burja slabela.
-6°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, ......


OBČINSKE

| |
21.08.2014      13:19
A A

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, Črnem Vrhu in Šentjoštu


Občina Dobrova - Polhov Gradec je pridobila gradbeno dovoljenje za postavitev poslovilnih objektov.


Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Deli:
Po arheoloških izkopavanjih v prvi polovici letošnjega leta ter pripravi ustrezne projektne dokumentacije, ki jo je izdelalo podjetje Arheja, d. o. o., iz Ljubljane, je občina pridobila gradbeno dovoljenje za gradnjo mrliške vežice v Polhovem Gradcu. Ker že poteka javni razpis za izbiro izvajalca gradbenih del, začetek gradnje upravičeno pričakujemo meseca septembra.  

Z omenjenim razpisom za izbiro izvajalca del bomo v teh dneh izbrali tudi ponudnika za gradnjo mrliških vežic v Črnem Vrhu in Šentjoštu, katerih gradnja bo predvidoma potekala vzporedno, skladno s terminskim planom, ki ga je občina predvidela za gradnjo vseh treh poslovilnih objektov.  

Z izgradnjo navedenih investicij bo tako dosežen cilj, začrtan v Razvojnem programu občine, prvič pa bodo tudi vse štiri krajevne skupnosti v Občini Dobrova - Polhov Gradec imele objekte, v katerih se bomo lahko v skladu z njihovim namenom dostojno in mirno poslavljali od svojih najbližjih. 

 

Režijski obrat Občine Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017
Danes ni dogodkov.
21.01.2017 | Kultura
Butelj za večerjo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.