Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
10°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, ......


OBČINSKE

| |
21.08.2014      13:19
A A

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, Črnem Vrhu in Šentjoštu


Občina Dobrova - Polhov Gradec je pridobila gradbeno dovoljenje za postavitev poslovilnih objektov.


Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Deli:
Po arheoloških izkopavanjih v prvi polovici letošnjega leta ter pripravi ustrezne projektne dokumentacije, ki jo je izdelalo podjetje Arheja, d. o. o., iz Ljubljane, je občina pridobila gradbeno dovoljenje za gradnjo mrliške vežice v Polhovem Gradcu. Ker že poteka javni razpis za izbiro izvajalca gradbenih del, začetek gradnje upravičeno pričakujemo meseca septembra.  

Z omenjenim razpisom za izbiro izvajalca del bomo v teh dneh izbrali tudi ponudnika za gradnjo mrliških vežic v Črnem Vrhu in Šentjoštu, katerih gradnja bo predvidoma potekala vzporedno, skladno s terminskim planom, ki ga je občina predvidela za gradnjo vseh treh poslovilnih objektov.  

Z izgradnjo navedenih investicij bo tako dosežen cilj, začrtan v Razvojnem programu občine, prvič pa bodo tudi vse štiri krajevne skupnosti v Občini Dobrova - Polhov Gradec imele objekte, v katerih se bomo lahko v skladu z njihovim namenom dostojno in mirno poslavljali od svojih najbližjih. 

 

Režijski obrat Občine Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.