Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.03.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod drugod pa vzhodnik ali jugovzhodnik. Proti večeru bo veter ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
0°C | 15°C
torek, 28.03.2017
0°C | 21°C
sreda, 29.03.2017
2°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 20°C
petek, 31.03.2017
6°C | 23°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
15°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, ......


OBČINSKE

| |
21.08.2014      13:19
A A

Gradnja mrliških vežic v Polhovem Gradcu, Črnem Vrhu in Šentjoštu


Občina Dobrova - Polhov Gradec je pridobila gradbeno dovoljenje za postavitev poslovilnih objektov.


Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Severna fasada predvidene mrliške vežice v Polhovem Gradcu
Deli:
Po arheoloških izkopavanjih v prvi polovici letošnjega leta ter pripravi ustrezne projektne dokumentacije, ki jo je izdelalo podjetje Arheja, d. o. o., iz Ljubljane, je občina pridobila gradbeno dovoljenje za gradnjo mrliške vežice v Polhovem Gradcu. Ker že poteka javni razpis za izbiro izvajalca gradbenih del, začetek gradnje upravičeno pričakujemo meseca septembra.  

Z omenjenim razpisom za izbiro izvajalca del bomo v teh dneh izbrali tudi ponudnika za gradnjo mrliških vežic v Črnem Vrhu in Šentjoštu, katerih gradnja bo predvidoma potekala vzporedno, skladno s terminskim planom, ki ga je občina predvidela za gradnjo vseh treh poslovilnih objektov.  

Z izgradnjo navedenih investicij bo tako dosežen cilj, začrtan v Razvojnem programu občine, prvič pa bodo tudi vse štiri krajevne skupnosti v Občini Dobrova - Polhov Gradec imele objekte, v katerih se bomo lahko v skladu z njihovim namenom dostojno in mirno poslavljali od svojih najbližjih. 

 

Režijski obrat Občine Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.