Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
3°C | 12°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 13°C
ponedeljek, 24.10.2016
6°C | 17°C
torek, 25.10.2016
11°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Novoletna zabava za otroke


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
12.01.2016      8:29
A A

Novoletna zabava za otrokeDeli:

Črni Vrh, 29. december – Otroci so naše največje bogastvo, zato jim posvečamo veliko pozornosti, še posebej v prazničnih dneh. Poleg vseh treh dobrih mož, ki v decembrskih dneh obiskujejo in obdarujejo otroke, naše Kulturno društvo Črni Vrh vsako leto poskrbi za predpraznično novoletno zabavo za otroke. Prav takšno zabavo smo pripravili tudi v torek, 29. decembra 2015, v Domu krajanov Črni vrh.
Ker so se zabave udeležili otroci z zelo različnimi interesi in tudi zelo različnih starosti, od najmlajših do malo starejših, se je dogajalo marsikaj zanimivega. Tisti najstarejši so spremljali in glasno navijali za naše skakalce, nato pa so se pomerili v mini turnirju namiznega tenisa, medtem ko so si mlajši ogledali nekaj krajših risank in se zabavali po svoje. Nekateri so barvali božično-novoletne pobarvanke, drugim pa so animatorke prebirale otroške knjige, o katerih so se tudi pogovarjali. Najbolj zanimivo pa je bilo izdelovanje snežaka velikana. Za najmlajše so bile zanimive tudi žoga in sestavljanke. Ker sta bila med nami dva harmonikarja, je bilo slišati tudi glas harmonike, tako da nam ni bilo niti malo dolgčas. Vse skupaj se je potem končalo zelo sladko. Palačinke, obogatene s čokolado in marmelado, ter topel čaj so popestrili dogajanje. Luči v dvorani so se na koncu počasi ugasnile, otroci pa so odšli domov.

 

Katja Skopec

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30
22.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.