Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Sproščeno vzdušje na koncertu Adija Smolarja...


KULTURA

| |
13.11.2014      8:15
A A

Sproščeno vzdušje na koncertu Adija Smolarja


Letos je bil na koncertu presenečenja, ki ga vsako leto organiziramo v Turističnem društvu Polhov Gradec, znova gost znani slovenski kantavtor Adi Smolar. Na odrskih deskah v Kulturnem domu Jakoba Trobca v Polhovem Gradcu smo pripravili pravo domače vzdušje, ki je bilo kot nalašč za sproščeno počutje na sicer nekoliko siv jesenski sobotni večer.


Deli:

Adijeva glasba, včasih melanholična, večkrat pa razigrana in vesela, je napolnila dvorano ter od prvega trenutka dalje skrbela za nasmejane obraze in dobro voljo pri ljudeh. Njegovim komentarjem, včasih nekoliko hudomušnim, smo se od srca nasmejali ter se zamislili ob vseh resnicah o življenju, ki jih tako prijazno, kot zna samo on, položi v srca preprostih ljudi. Slišali smo njegove stare pesmi, nekatere že prav zimzelene, ter tudi pesmi z njegovega zadnjega albuma. Dveurni koncert nas je napolnil s pozitivno energijo, ki smo jo čutili še dolgo v večer. Zadovoljni obiskovalci pa so se že spraševali, kateri gost bo nastopil na koncertu presenečenja v prihodnjem letu. Naj to ostane – presenečenje.

Za TD Polhov Gradec, Vili Koprivec

Foto: Anže Bizjan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.