Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
10°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Novoletna otroška zabava na Črnem Vrhu


KULTURA

| |
15.01.2015      8:51
A A

Novoletna otroška zabava na Črnem Vrhu


Črni Vrh, 28. december – Veselo smo že zakorakali v leto 2015. Ostajajo pa lepi spomini na decembrska praznovanja, druženja s prijatelji in zabave.


Deli:

Tokrat smo se odločili, da otrokom zimsko-novoletne počitnice malo popestrimo s prednovoletno zabavo.

Ponedeljkovo popoldne, 28. 12. 2014, je približno 35 otrok razveseljeval Jelenček Niko, ki jih je zabaval prek televizijskega ekrana, v risanem filmu. Najmlajši otroci, ki ob filmu niso vztrajali do konca, so se preostali čas igrali in zabavali v otroškem igralnem kotičku. Seveda so k igri pristopile tudi njihove mamice, ki so skrbele za veselo vzdušje med malčki.

Ob koncu filma je napočil »trenutek za sladkosnede«. Iz kuhinje so že dišale slastne palačinke, namazane s čokolado oziroma marmelado. Da pa grla niso ostala suha, je bil otrokom na voljo topel čaj, ki v hladnih zimskih dneh še kako prija. Tako okrepčani so si privoščili igranje družabnih iger, zlaganje gradov iz kock, lovili so se in skrivali po dvorani in še bi se kaj našlo. Da so se zabavali tudi v športnem duhu, pa so poskrbeli malo večji fantje, ki so se preizkušali v igranju namiznega tenisa in pikadu. Vendar je vsega lepega enkrat konec. Počasi so se ugasnile luči v dvorani, zabave je bilo konec in otroci so odšli domov.

 

Katja Skopec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.