Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna, popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -2°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-8°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-8°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 10h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-5°C
-2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Četrti dobrodelni koncert šentjoške Karitas...


KULTURA, VERSKE

| |
17.11.2014      11:58
A A

Četrti dobrodelni koncert šentjoške Karitas


Šentjošt, 16. november – Župnijska karitas Šentjošt je pripravila četrti dobrodelni koncert, zbrana sredstva pa bo namenila družinam, ki so jih prizadela zadnja neurja in poplave.


Povezovalca Žiga in Metka
Povezovalca Žiga in Metka
Deli:

»V družini sem doma« se je imenoval koncert, na katerem je nastopilo osem izvajalcev glasbe in petja iz domačih in drugih koncev Slovenije. Nastopil je domači otroški zborček, Žuleva Lojze in France, z Blok je prispel Ansambel Tomaža Rota, nastopili so tudi družina Grdadolnik, Dekliški pevski zbor Plamen iz Horjula, harmonikar Dejan Osredkar iz Butajnove, Kvartet As in Ansambel Jurčki, ki vrsto let skrbi tudi za ozvočenje prireditve. Prireditev sta vodila Metka Oblak in Žiga Tominec, ki sta se z igrano vsebino sprehodila skozi odnose v družini.
Uvodni nagovor je podal župan Franc Setnikar, ki je pohvalil pripravljenost domačinov za pomoč tistim, ki so jih prizadele posledice neurij in poplav. Podobno je menil Jože Kern, generalni tajnik Škofijske karitas Ljubljana, in še izpostavil pomembnost karitativnih dejavnosti v sedanjem času. Andreja Košir, gonilna sila šentjoške Karitas, se je ob koncu zahvalila vsem, ki so na kakršenkoli način pomagali tako pri tokratnem koncertu kot sicer, tekom leta, ko Karitas izvaja druge dejavnosti. Obenem je navzoče povabila, naj se ob zaključku koncerta še zadržijo v dvorani, na sproščenem klepetu ali na ogledu razstave, ki so jo pripravili otroci in učiteljice šentjoške osnovne šole, otroke pa je povabila na spremljajočo predstavo otroškega čarodeja Joleta Coleta.

Gašper Tominc, foto: GT

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.01.2017
Danes ni dogodkov.
21.01.2017 | Kultura
Butelj za večerjo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.