Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

delno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
8°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
-1°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 6h
Danes bodo predvidoma naraščale še reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Močneje bo narasla tudi Sava v spodnjem toku.
8°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tudi naši gasilci so bili v Planici


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
22.03.2016      17:47
A A

Tudi naši gasilci so bili v PlaniciSkakalna steza Planica
Skakalna steza Planica
Deli:
V soboto, 19. 3. 2016, smo se v zgodnjih jutranjih urah odpravili s polnim avtobusom gasilcev in prijateljev v Planico. Na avtobusu ni manjkalo hrane, pijače in dobre volje. Na prizorišče smo prispeli ob svitu. Tekom dopoldneva smo uživali ob spremljanju poletov junakov Planice. Po končani prireditvi smo si organizirali mini piknik ob glasbi naših muzikantov. V poznih popoldanskih urah smo se veseli vračali domov proti Dobju.


Povezave:PGD Dobje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Prostovoljno gasilsko društvo Dobje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!