Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
13°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 17°C
petek, 28.04.2017
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

20 uspešnih let Društva vinogradnikov in ......


TURIZEM

| |
07.09.2011      20:39
A A

20 uspešnih let Društva vinogradnikov in sadjarjev Haloze17. februarja je minilo 20 let od ustanovitve Društva vinogradnikov in sadjarjev Haloze.
17. februarja je minilo 20 let od ustanovitve Društva vinogradnikov in sadjarjev Haloze.
Deli:

17. februarja je minilo 20 let od ustanovitve Društva vinogradnikov in sadjarjev Haloze. Na ustanovnem občnem zboru, leta 1991, so se zbrali zainteresirani vinogradniki, predstavniki krajevne skupnosti Cirkulane in drugi gostje iz Ptujske kleti ter s Sekretariata za kmetijstvo občine Ptuj. Skupaj so oblikovali vizijo društva, sprejeli pravila o delovanju ter izvolili prve organe društva.

Upravni odbor društva so takrat sestavljali: predsednik Zvonko Arnečič iz Gradišč, podpredsednik Konrad Janžekovič iz Markovcev , tajnik Ivan Krajnc s Ptuja, blagajničarka Marija Mislovič iz Gruškovca, ostali člani pa so bili: Ivan Emeršič iz Gradišč, Dragan Gregurec iz Zavrča, Franc Stopajnik iz Strmca pri Leskovcu, Marjan Koletnik iz Vidma pri Ptuju, Jože Žerak iz Rodnega Vrha, Ernest Likavec iz Janškega Vrha, Franc Pajnkiher iz Bolečke vasi, Anton Galun iz Grdine pri Stopercah, Jože Milošič iz Vidma pri Ptuju, Miran Reberc iz Gorišnice in Francka Petrovič iz Zg. Pristave. Nadzorni odbor so sestavljali: Viktor Kelenc s Ptuja (predsednik), Ludvik Maučič iz Zakla in Zvonko Bratušek iz Cirkulan. Častno razsodišče: Anton Žumbar iz Pohorja, Jože Kozel iz Leskovca in Franc Pišek iz Majšperka.
5 (1 glas)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!