Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 16h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Obisk predsednika dr. Mira Cerarja v ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
08.05.2015      11:25
A A

Obisk predsednika dr. Mira Cerarja v Cirkulanah


Predsednik dr. Miro Cerar je bil skupaj s poslanci Draganom Matićem, Dušanom Radičem in Branislavom Rajićem v sredo, 6.5.2015 na obisku v Cirkulanah v Halozah.


Deli:


S predstavniki SMC Cirkulane in Društva za oživitev gradu Borl si je ogledal grad Borl in se seznanil z izrednim pomenom, ki ga ima oživitev gradu Borl za razvojni preboj Haloz.

Na Občini Cirkulane se je srečal s predstavniki občin in Delovne skupine za razvoj Haloz, ki so mu predstavili razvojne probleme Haloz in nakazali smeri možnih rešitev.

Predsedniku dr. Miru Cerarju smo predstavili pomen dela našega rojaka prof. dr. Vladimirja Bračiča, katerega raziskave in zapisi so še vedno pomemben vir informacij pri današnjem načrtovanju razvoja Haloz. Ob spomeniku omenjenemu rojaku smo se v imenu krajanov in SMC Cirkulane zahvalili predsedniku za obisk pri nas.

Na srečanju s člani in simpatizerji SMC v dvorani je predsednik dr. Miro Cerar skupaj z namestnikom generalnega sekretarja stranke modernega centra Horstom Hafnerjem podprl Miro Petrovič in Andreja Bogdana kot kandidata stranke za nadomestne volitve za člana občinskega sveta.

Tako Mira Petrovič kot tudi Andrej Bogdan sta predstavila svoj pogled na razvoj Cirkulan, Haloz, ki bi ga kot svetnika v Občini Cirkulane rada udejanjila s skupnim sodelovanjem vseh na lokalnem nivoju in s podporo z nacionalnega nivoja.

 

Sporočilo za javnost se nahja tukaj.

Andrej Bogdan, kandidat na nadomestnih volitvah za občinskega svetnika Občine Cirkulane.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.