Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-4°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 7°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
02.06.2016      00:17
A A

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine CirkulaneDeli:

Spoštovane občanke in občani Občine Cirkulane!

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku, prazniku vseh nas, ki živimo v tem delu Haloz, tem prelepem koščku Republike Slovenije.
Praznovanje občinskega praznika je priložnost, da vsak krajan najde svoj razlog za praznovanje, za pregled in potrditev tistih skupnih podvigov,  ki so tudi njemu izboljšali življenje.
V Stranki modernega centra se bomo še naprej skupaj z vami zavzemali za skupen boljši jutri vseh prebivalcev naše občine.

Konec meseca maja je potekalo tudi praznovanje druge obletnice Stranke modernega centra-SMC in sicer v petek, 27. maja 2016 v Zbiljah. Dogodka smo se udeležili članice in člani SMC iz vseh koncev Slovenije. Poleg predsednika stranke dr. Mira Cerarja in ostalega vodstva so bili prisotni poslanke in poslanci, naši ministri in ministrice, na srečanju je bila tudi Violeta Bulc. Dr. Cerar se je v svojem nagovoru zahvalil vsem, ki so v velikem številu prišli iz vseh koncev Slovenije tudi z družinami: “Postajamo domači v tistem najbolj žlahtnem pomenu besede, da se lahko zanesemo eden na drugega. Pred dvema letoma se mnogi še poznali nismo, danes nas družijo vedno bolj tesne vezi, prijateljske in delovne.”


Na srečanju sta bili med drugim podeljeni tudi dve priznanji za aktivno delo in razvoj stranke na občinski ravni, ki sta ju prejeli LO Dravograd in SMC občine Cirkulane.


V SMC Cirkulane prejeto priznanje delimo z vsemi vami, ki si skupaj z nami prizadevate za reševanje izzivov na lokalni ravni s ciljem spreminjati in izboljšati kakovosti življenja na našem območju in širše v Sloveniji. Predvsem izpostavljamo revitalizacijo gradu Borl in implementacijo ukrepov Vladne delovne skupine za razvoj Haloz v naš prostor.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!