Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-3°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-4°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 4°C
četrtek, 08.12.2016
-6°C | 7°C
petek, 09.12.2016
-5°C | 8°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Začetek nujnih vzdrževalnih del na Borlu


KULTURA

| |
13.11.2014      15:31
A A

Začetek nujnih vzdrževalnih del na Borlu


Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije je pričelo z izvajanjem nujnih gradbenih del na gradu Borl ob vhodnem portalu, na zunanjem grajskem dvorišču in v poročni dvorani.


Vhod v grad Borl
Vhod v grad Borl
Deli:

Z izvedbo teh gradbenih del bo del gradu Borl pridobil status varnega predela gradu. Kar bo posledično pomenilo, da bi varni predel gradu lahko bil ponovno odprt za javnost in organizacijo prireditev in dogodkov. Veseli smo in se zahvaljujemo vsem, ki ste pomagali, da so se stvari tudi v fizični obliki začele premikati v pozitivno smer na gradu Borl.

 

Društvo za oživitev gradu Borl vabi društva z območja Cirkulan, podjetnike, člane in druge zainteresirane na sestanek, ki bo v torek, 18.11.2014 ob 19. uri v sejni sobi stare večnamenske dvorane. Na sestanku bo predstavljena trenutna situacija v povezavi z gradom Borl in možnosti vključitve v program dogajanja na gradu  za 2015. Glavna tema sestanka pa je organizacija in izvedba naše tradicionalne prireditve Barbarno 2014.  Vabilo na sestanek se nahaja tukaj.

 

Društvo za oživitev gradu Borl vabi zaljubljene v Borl, ljubitelje kulturne dediščine in lokalne zgodovine in vse, ki vas zanima, kaj v društvu počnemo, da se včlanite v društvo. S članstvom prispevate k uresničevanju ciljev Društva za oživitev gradu Borl in sooblikujete program dela in sodelujete pri izvajanju. Izpolnite prijavnico, ki jo najdete tukaj in jo pošljite po pošti na naslov DgB, ali jo prinesite na sestanek v torek, 18.11.2014.

Povezave:www.borl.si
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO ZA OŽIVITEV GRADU BORL? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!