Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
15°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
6°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

1. javna dražba gradu Borl je za nami


KULTURA, DRUŠTVA

| |
31.01.2013      10:22
A A

1. javna dražba gradu Borl je za namiDeli:

Danes je v prostorih MIZKŠ v Ljubljani potekala prva javna dražba za grad Borl. Komisija je morala žal ugotoviti, da je neuspešna. Nihče ni podal ponudbe za nakup gradu. Tudi nihče drug razen Društva za oživitev gradu Borl ni podal zahteve za vpogled v dokumentacijo in obvezen ogled gradu.


Vpogled v dokumentacijo in sestanek z MIZKŠ


Skladno s sklepom IO DgB je društvo podalo zahtevo za vpogled v dokumentacijo in ogled Borla. V ponedeljek, 21.1.2013 so se predstavniki društva sestali predstavnici MIZKŠ in predstavniki DgB. Pogledali so dokumentacijo, ki je sestavni del razpisne dokumentacije za prvo javno dražbo. Člani DgB so MIZKŠ podali svoje mnenje glede razpisne dokumentacije in podali nekaj predlogov. Sestanek je potekal v prijetnem vzdušju. Več o poteku in vsebini sestanka lahko pogledate v pribeležki tukaj, ki so jo pripravili skupaj vsi prisotni.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!