Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-7°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-11°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-11°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-11°C | 0°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Člani SMC smo se odzvali na povabilo za ......


OSTALO

| |
23.02.2016      20:55
A A

Člani SMC smo se odzvali na povabilo za dobrodelno kosilo!Deli:

Društvo za šport invalidov Most Ptuj že od leta 2014 vodi akcijo zbiranja sredstev za Danijela Milošiča iz Cirkulan, ki je že od rojstva zaradi ohromelosti spodnjega dela telesa na vozičku. Člani LO Ptuj SMC smo se v sredo, 17.2.2016 udeležili dobrodelnega kosila za Danjiela, ki je potekalo v gostilni Gastro, kjer v sodelovanju z Majdo Goznik gostom prostovoljno pripravljajo jedi iz 18. in 19. stoletja.
Vsa zbrana sredstva bodo namenili za nakup prilagojenega avtomobila za Daniela. S tem bo Daniel postal bistveno bolj samostojen in bo tako lažje našel ustrezno delo in zaposlitev ter se lažje in uspešno udeleževal aktivnosti na športnem področju.


Akcija zbiranja sredstev se bo predvidoma zaključila v spomladanskih mesecih. Z avtomobilom bo Danijel pridobil večjo samostojnost in tako bistveno večjo kvaliteto življenja. Vsi, ki bi morebiti želeli prispevati sredstva lahko to storite z nakazilom sredstev na TR SI56 0451 5000 0202 365 - Danijel Milošič 1886/2015, ki je zaradi preglednosti posebej odprt pri Društvu paraplegikov Podravja s sedežem v Mariboru.


Sporočilo lahko delite naprej, hvala za vašo sodelovanje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!