Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

pretežno jasno
Danes bo sončno z nekaj kopaste in visoke koprenaste oblačnosti. Čez dan bo zapihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
9°C | 29°C
torek, 30.05.2017
12°C | 29°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
15°C | 28°C
petek, 02.06.2017
14°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Oratorij župnije Gomilsko


VERSKE

| |
14.07.2015      21:45
A A

Oratorij župnije GomilskoDeli:

Udeleženke oratorija na Gomilskem, Melanija Hadolin, Anja Skok, Nika Šlander, Anja Šket, Maruša Fužir in Nina Strnad so takole zapisale: »Od 6. do 12. 7. je na Gomilskem potekal Oratorij 2015. Ta je bil že sedmo leto zapored. Prisotnih je bilo preko 130 otrok in animatorjev iz celotne Občine Braslovče in tudi njene okolice. Imeli smo ustvarjalne in glasbene delavnice, turnir v odbojki in nogometu, igro, preko katere smo spoznavali življenje Dominika Savia, kateheze, piknik z vodnimi igrami ter izlet v Ljubljano. Tam smo obiskali parlament, Slovenski šolski muzej in radio Ognjišče. Ogledali smo si Opero in se igrali v parku Tivoli. Hrana je bila cel teden odlična, zato nihče ni bil lačen. V vročih dneh smo veliko pili in vodne igre so nam zelo olajšale vročino. Med prostim časom smo se veselo igrali na otroškem igrišču. V soboto smo zvečer ob ognju peli pesmi in pekli hrenovke. V nedeljo smo oratorij zaključili s sveto mašo. Žal nam je, da je oratorija konec, a vsi že komaj čakamo Oratorij 2016.«

Animatorji župnije Gomilsko pa dodajamo: »Veseli smo, da smo lahko ves teden preživeli v družbi otrok in mladih. Zahvaljujemo se vsem, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi oratorija in otrokom, zaradi katerih imamo kakšno smejalno gubico več in ogromno lepih spominov. Se vidimo prihodnje leto!«

Povezavo do fotografij najdete na Facebook strani "ORATORIJ GOMILSKO".
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!