Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

MOTOLUX MOTORBIKE CAMPING GOSTIL MOTORISTE ......


TURIZEM

| |
27.05.2014      7:15
A A

MOTOLUX MOTORBIKE CAMPING GOSTIL MOTORISTE VETERINARJE


V času od 16.5. do 18.5.2014 je motoristični kamp MOTOLUX gostil veterinarsko moto konjenico.


Moto vet konjenica v Motolux-u
Moto vet konjenica v Motolux-u
Deli:

Moto konjenica je interesno druženje slovenskih veterinarjev – motoristov, ki se vsako leto odpravijo na organiziran izlet. Letošnje leto je bilo srečanje organizirano v kampu Motolux. Kljub slabemu vremenu se je na srečanju zbralo kar nekaj motorističnih navdušencev. Najbolj zagreti so v kamp prispeli že v petek zvečer, glavnina pa se je v motorističnem kampu  zbrala v soboto zjutraj. Sobotni dan je bila namenjen panoramski vožnji po naši prelepi Sloveniji, večer pa druženju na pikniku in ob tabornem ognju. Dobra družba poskrbi za prijetno doživetje, ki ga ne pokvari nič, tudi slabo vreme ne. V pričakovanju ponovnega snidenja želimo vsem udeležencem srečno na motorističnih poteh.

Vse motoriste pa prisrčno vabimo v našo sredino-sezona voženj in piknikov se je začela.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MOTO L, MOTOTURIZEM IN PROSTI ČAS, KATICA FLORJANC S.P.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!