Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
11°C | 15°C
petek, 28.04.2017
8°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
3°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŽOK Braslovče le korak od senzacije


ŠPORT

| |
10.12.2013      18:15
A A

ŽOK Braslovče le korak od senzacije


Potem ko so se Braslovčanke lani uvrstile na "Final four" pokala Slovenije, so letos bile zelo blizu neverjetnega podviga.


ŽOK Braslovče - Članice A
ŽOK Braslovče - Članice A
Deli:

 

V domači dvorani so v povratni tekmi najprej premagale Novo KBM Branik Maribor s 3:1, v zlatem nizu pa so bile prekratke in ga izgubile s 5 :15. Ampak vsa čast za prikazano igro, ne gre pozabiti, da ekipo sestavljajo pretežno še kadetinje, punce iz domače odbojkarske šole.

ŽOK Braslovče - Nova KBM Branik 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 25:17) z.n. 05:15

 

Izjava trenerja :

 

Zoran Jerončič: ''Čestitke vsem dekletom za fantastično igro in borbo, ki so jo danes pokazala na parketu športne dvorane. Mene osebno zelo veseli spoštovanje dogovorjenega s tehničnega in taktičnega vidika. Ob vseh uspehih, ki so jih ta dekleta dosegla tudi današnja zmaga pomeni nekaj, kar bo ostalo zapisano v klubskih arhivih. Vsem nam, ki delamo na parketu pa to daje dodatnega zagona in motivacije, da lahko uspemo v osnovnem cilju, ki smo si ga zadali pred prvenstvom. Hvala zvestim navijačem, brez vas bi bilo vse nekoliko težje.''


Statistika :


Dosežene točke
Braslovče: Zbičajnik 2, Bednjanič (L), Hribernik A., Bergant 0, Jerman 0, Markovič 10, Mihevc 6, Mihalinec 17, Marovt 0, Sobočan 12, Hribernik A.3.

Nova KBM Maribor: Mlakar 18 ,Blagne 11, Kučej 10, Kaučič, Ajnihar 2, Igličar 5, Gričnik, Najdič 7, Starčevič 18, Plešinec 4, Protkovič (L)

Točke s servisi: ŽOK Braslovče 13, Nova KBM 12.
Zgrešeni servisi: ŽOK Braslovče 9, Nova KBM 12.
Blok: ŽOK Braslovče 5, Nova KBM 12.
Sprejem servisa direktne točke: ŽOK Braslovče 12, Nova KBM 11.
Lastne napake skupaj: ŽOK Braslovče 23, Nova KBM 46.


Podrobni prispevek na www.odbokasica.si

 

 

Tudi na Facebook


Iskrene čestitke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB BRASLOVČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!