Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-4°C | 7°C
torek, 06.12.2016
-4°C | 10°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-5°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
7°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

TKD SUN BRASCLOVČE - 2 najuspešnejši klub na ......


ŠPORT

| |
24.05.2015      12:46
A A

TKD SUN BRASCLOVČE - 2 najuspešnejši klub na tekmi 13th Ljubljana Open 2015Deli:
Še ena uspešna tekma je za nami - 13th Ljubljana open 2015, ki je  potekalo v soboto 23.5.2015. Tekmovanja se je udeležilo 15 tekmovalcev iz domačega kluba. Osvojili so 13 zlatih, 9 srebrnih in 7 bronastih medalj. Klub je bil izbran za 2. najuspešnejši klub na tekmovanju. Za nami je tudi krst novih dveh trenerjev Mira Kuserbanja​ in Jerneja Basleta​, ter prva tekma za našega Dimitria, ki so se odrezali več kot odlično. Medalje so si razdelili: Marko Liubimirescu Pečar - borbe 1.mesto ml. dečki in 3.mesto st. dečki  Pia Zoja Glavnik - forme 1. mesto ml. deklice, 3. mesto st. deklice, borbe 1. mesto ml. deklice in 1. mesto st. deklice  Pia je prejela tudi pokal za najboljšo mlajšo deklico  Ana Sajtl - borbe 1. mesto ml. deklice, 1. mesto st. deklice, forme 2. mesto ml. deklice, 3. mesto st. deklice,  Ema Mešič - borbe 2. mesto st. deklice  Lovro Štahl - borbe 2. mesto st. dečki  Klemen Strojanšek - borbe 1. mesto st.dečki, forme 2. mesto rdeči pas  Jan Šketa - forme 1. mesto st. dečki, 2. mesto mladinci - črni pas I dan, borbe 2. mesto st. dečki in 3. mesto mladinci  Tilen Šketa - forme 2. mesto st. dečki - črni pas I. dan, borbe- 3 mesto st. dečki in 3. mesto mladinci  Urh Černivšek - borbe 2. mesto mladinci  Martina Flis - forme 1 .mesto, borbe 2. mesto  Filip Žak Glavnik - forme 3.mesto rdeči pas, borbe 1. mesto st. dečki  Simi Zajec - forme 1. mesto rdeči pas in 1. mesto mladinci rdeči pas, borbe 1. mesto st. dečki.  Tekmovali so tudi Ana Mešič, Jan Sajtl in Dimitri Sanim, ki so se odlično odrezali, vendar so bili nasprotniki tokrat malo boljši.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.