Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
8°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
torek, 02.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NOVOLETNI TURNIR JUDO KLUBA SHIDO V LETUŠU


ŠPORT, VRTEC, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
21.12.2015      11:54
A A

NOVOLETNI TURNIR JUDO KLUBA SHIDO V LETUŠU


Mladi judosti tekmovali na novoletnem turnirju v Letušu


Deli:

Judo klub Shido so ustanovili leta 2013, danes pa v njem trenira judo že več kot sto mladih judoistov. Klub ima sicer od nedavnega sedež v Celju. V klubu so z namenom, da ga približajo čim širši množici otrok ter da ob tem razbremenijo še starše, ustanovili več podružnic. Mladi judoisti imajo tako treninge na Taboru, Socki, Letušu, Zagorju, Vinski Gori, Belih Vodah, Trbovljah, Ločah, Novi Cerkvi in Poljčanah. V svojih vrstah imajo že tudi dva državna prvaka v svojih kategorijah, in sicer Vaneso Stanko in Noeli Knafelc, tretja v državi pa je v svoji kategoriji še Anita Kramar. Večina judoistov v klubu je letnik 2003 in mlajših. V letošnjem letu so se v vseh starostnih kategorijah uvrstili med 66 registriranimi klubi Judo zveze Slovenije uvrstili na 38. mesto.

 

Nedavno so v Letušu pripravili tudi novoletni turnir, ki so ga poimenovali 3. Kohaku turnir Judo kluba Shido, na katerem je v treh kategorijah nastopilo 97 mladih judoistov. Turnir sta si ogledala in ob tej priložnosti mladim judoistom namenila nekaj besed, tudi župan občine Braslovče, gospod Branimir Strojanšek ter podžupan občine tabor, gospod Ludvik Miklavc. V kategoriji judoistov, ki že aktivno zmagujejo, sta zmagala Noeli Knafelc in Lenart Oprčkal, med začetniki Jaka Božnik in Ana Kovše, v kategoriji Judo vrtec pa Zala Pevec in Urban Vozel.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!