Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Danes in jutri bo v jugozahodni Sloveniji, občasno pa tudi v delu osrednje in južne Slovenije zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Na Primorskem bo danes še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem okoli 3, najvišje dnevne od 3 do 7, na Primorskem do 11 stopinj C.
-3°C | 5°C
ponedeljek, 05.12.2016
-4°C | 7°C
torek, 06.12.2016
-4°C | 10°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-5°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

PRVOŠOLCE V POŠ LETUŠ POSPREMILI "TRIJE ......


KULTURA

| |
07.09.2015      8:41
A A

PRVOŠOLCE V POŠ LETUŠ POSPREMILI "TRIJE PRAŠIČKI"


Kulturno društvo Letuš, ki letos praznuje 80 letnico delovanja, je prvošolcem, njihovim staršem in učencem POŠ Letuš ob vstopu v novo šolsko leto, podarilo lutkovno predstavo Trije prašički v izvedbi Lutkovnega gledališča Velenje.


Predstava Trije prašički, Lutkovnega gledališča Velenje
Predstava Trije prašički, Lutkovnega gledališča Velenje
Deli:

Na prvi šolskim dan sta učence POŠ Letuš s spodbudnimi besedami pozdravila tudi g. župan Branimir Strojanšek in ga. ravnateljica Andreja Zupan. Vsi skupaj pa so si zaželeli, da bi bilo novo šolsko leto polno znanja, kulture, ustvarjalnosti in nepozabnih spominov.

 

V.K.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.