Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 19°C
petek, 28.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaključek sezone odlično uspel!


ŠPORT, DOGODKI

| |
25.10.2014      11:46
A A

Zaključek sezone odlično uspel!


Za nami je 1. Zapust, ki je odlično uspel in med številnimi udeleženci poskrbel za nepozaben zaključek kajakaške sezone.


foto: Urban Štebljaj
foto: Urban Štebljaj
Deli:

Zdaj že tradicionalna prireditev je bila letos še pestrejša, boljša in za spremembo celo v sodelovanju z lepim vremenom.

Sejem rabljene opreme je bil ponovno zadetek v polno, ki ga je dodatno popestrila še odprodaja dela opreme izposojevalnice Prijon sport centra. Če obiskovalci svojih nakupovalnih apetitov niso mogli potešiti še na razprodaji v trgovini, pa so svoje žurerske želje in pričakovanja zagotovo lahko zadovoljili na večerni zabavi.

Tam so se namreč poleg množice ljudi in dobre glasbe, vrteli tudi kratki kajakaški filmi ekipe Prijon sport centra in fotografije z lanske kajakaške odprave v Kolumbiji. Velik pečat in priznanje našemu Centru so pridodale tudi udeležbe svetovnih prvakov (Sašo Taljat, Toni Prijon st. in ml.) ter mednarodno uspešnih kajakašic Eve Trčelj in Ajde Novak

A o »zmagovalcu« ni dvoma: odlično sprejet in z množično udeležbo (približno 40 veslačev) je bil premierni Zapust – spust po naši biserni reki od Čezsoče do Kobarida. Veselje in navdušenje vseh pionirjev zadnjega spusta »uradne« sezone – ki bo postal tradicionalen – je bilo neizmerno in primerljivo zgolj z občutki ob vsakoletni veslaški otvoritvi.

Zato vas že zdaj vabimo, da se nam v še večjem številu in s še več dobre volje spomladi 2015 pridružite na spustu za start sezone! Že odštevamo!

 

VIDEO o 1. Zapustu: http://vimeo.com/109792463

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PRIJON SPORT CENTER , IGOR MLEKUŽ S.P.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!