Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 20°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Uspešen zaključek bovškega dela Soča Outdoor ......


ŠPORT, TURIZEM

| |
03.07.2015      8:16
A A

Uspešen zaključek bovškega dela Soča Outdoor FestivalaDeli:

Bovški in hkrati uvodni vikend v letošnji Soča Outdoor Festival (SOF) smo uspešno zaključili. V okviru festivala se je od petka do nedelje odvila vrsta zanimivih dogodkov – kajak tekma Koritnica Fun Racev Vodencah, košarkarski turnir trojk na bovškem trgu, 1. pokal Bovca na rolerjih ter nosilni dogodek MTB Soča Enduro. Dneve smo zaključili z ''afeter party-ji'' v Pubu Pink Panter.

 

Nosilec dogajanja na Bovškem je bila LTO Bovec in ob tej priliki bi se radi za odlično partnerstvo zahvalili tako glavnim organizatorjem celotnega Soča Outdoor Festivala, kot lokalnim organizatorjem posameznih dogodkov. Zahvala gre tudi vsem sodelujočim, ki ste tako ali drugače pripomogli k uspešni izvedbi prvega SOF vikenda na Bovškem.

 

Nekaj utrinkov s festivala si lahko ogledate v albumu na naši FB strani Bovec, Slovenia – SOF.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!