Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
12°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

VEČ KOT LE NOČITEV, DOŽIVITE SVOJE ......


ŠPORT, TURIZEM

| |
14.05.2014      15:56
A A

VEČ KOT LE NOČITEV, DOŽIVITE SVOJE PUSTOLOVŠČINO


Dobro vzdušje, spletanje novih prijateljskih vezi, prijaznost zaposlenih, športno obarvano bivanje nudimo v Hostel Soča rocks.


HOSTEL SOČA ROCKS
HOSTEL SOČA ROCKS
Deli:

Hostel Soča Rocks se nahaja v turističnem kraju Bovec, ki je raj za ljubitelje neokrnjene narave, kristalno čiste vode in visokih gora.

Obiskovalcem ponuja nočitve v živahno obarvanih sobah s skupnimi ležišči za 6 oseb ter zasebne sobe za 2 osebi, kuhanje v lastni režiji, druženje v skupnih prostorih, brezplačno uporabo interneta, hišni bar, animacijske programe, vodene oglede ter udeležbo na vodnih aktivnostih, kot so rafting, kanjoning, tečaji in vodene ture kajakaštva, hydrospeed ter drugih športnih aktivnostih, kot so jamarstvo, plezanje, zip-line, padalstvo in gorsko kolesarjenje.

 

Zakaj izbrati nas?

Zagotovljeno je dobro vzdušje, ugodna cena, priročnost in dostopnost lokacije, prijazno osebje, ki si prizadeva doseči integracijo vseh gostov v okolje, v smislu zlitja tako s hostlom kot tudi z mestom Bovec. Primeren je tako za skupine kot tudi za individualne popotnike, nudi priložnost za spoznavanje ljudi s podobnimi interesi in izmenjavo izkušenj.

Med vašim bivanjem pri nas se boste nadihali svežega zraka ter odpravili tegobe stran. Uživali boste ob pogledu na čisto vodo ter zadovoljni in s pozitivno energijo odkorakali ponovno v vsakdanje življenje.

 

Lokalna skupnost podpira vaše bivanje in ponuja vsem našim gostom boljše cene ali dodatne storitve. Vse, kar morate imeti je SLEEP WITH ME zapestnico, ki jo prejmete ob prihodu.

Ne morete nas zgrešiti, saj se hostel ponaša  s sinje modrimi polkni, ki predstavljajo barvo reke Soče.

 

Torej ne izgubljajte časa in nas obiščite.

Prisrčno vabljeni v naš hostel!

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!