Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
2°C | 6°C
petek, 20.01.2017
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 11°C
nedelja, 22.01.2017
-3°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-2°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vabilo k predlaganju kandidatur za ......


TURIZEM, OBČINSKE, OBVESTILA

| |
01.12.2016      13:41
A A

Vabilo k predlaganju kandidatur za predstavnika ponudnikov v svetu zavoda Sončni KaninDanijel Žagar - Kanin
Danijel Žagar - Kanin
Deli:

Kot ste seznanjeni je občina Bovec dne 22.11. ustanovila javni zavod Sončni Kanin, ki bo upravljal naše visokogorsko smučišče. Najvišji organ javnega zavoda je svet zavoda, ki ga sestavlja 5 članov: tri člane imenuje upravljalec, enega zaposleni enega pa zainteresirana javnost, torej turistični ponudniki. Ustanovni akt pravi, da predstavnika ponudnikov nastanitvenih in gostinskih storitev ter izvajalcev športno-rekreativne ponudbe, ki so registrirani in opravljajo dejavnost na območju občine Bovec, imenuje svet zavoda LTO Bovec.

S tem pozivom vas vabimo, da predlagate svoje kandidate. Predlagate lahko kateregakoli ponudnika nastanitvenih, gostinskih ali športno-rekreativnih storitev, ki opravljajo dejavnost na območju občine. Kandidate lahko predlaga posameznik ali skupina ponudnikov. Kandidira lahko vsak, stališče zavoda pa je, da bi bilo najbolj primerno predlagati kandidata izmed predstavnikov namestitvenih kapacitet, ki so najbolj soodvisne od poslovanja smučišča.

Vsak predlog mora vsebovati:

  • ime, priimek, naslov in kontaktne podatke kandidata
  • naslov firme oz. navedba dejavnosti, s katero se ukvarja
  • kandidat se mora s kandidaturo strinjati

Prosimo vas, da svoje predloge dostavite Ini Brešan na LTO Bovec po e-pošti (ina.bresan@lto-bovec.si) ali osebno na zapisnik do vključno ponedeljka 05.12.2016 do 12.00.

Predsednik sveta zavoda LTO Bovec
Peter Della Bianca
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!