Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 16h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Najbolj sočen START*UP VIKEND na temo turizma...


TURIZEM

| |
29.04.2016      14:21
A A

Najbolj sočen START*UP VIKEND na temo turizma


Po lanskem uspešno izpeljanem prvem Najbolj sočnem START*UP VIKENDU, ki se je odvil v Bovcu, se letos ta seli v Kobarid. Tudi tokrat bo osnovno vodilo tega tridnevnega podjetniško-zabavnega druženja turizem, ki je ena pomembnejših dejavnosti v dolini Soče.


Deli:

Udeleženci drugega, brezplačnega Najbolj sočnega START*UP VIKENDA na temo turizma se bomo zbrali v petek, 13. maja 2016, med 16. in 17. uro, ko se bo dogodek tudi uradno začel, naše druženje pa bomo zaključili v nedeljo zvečer. 


Prvi dan bodo lahko udeleženci, ki imajo svoje poslovne ideje, te predstavili ostalim. Izmed nabranih idej bomo nato skupaj izbrali najboljše. Posamezne skupine si bodo prizadevale izbrane ideje ob pomoči mentorjev pretvoriti v čim bolj uresničljive in trgu zanimive poslovne modele. Pri tem bodo imele na voljo ves konec tedna, svoj poslovni model pa bodo v nedeljo popoldne predstavile še ocenjevalni komisiji. Ta bo poleg zmagovalne Najbolj sočne START*UP IDEJE izbrala še dve Sočni START*UP IDEJI (drugo in tretje mesto).

 

Želja organizatorjev je, da v podjetniškem duhu izobrazimo udeležence in skupaj z njimi poslovne ideje pretvorimo v inovativno turistično ponudbo, ki bi prispevala k dodatnemu razvoju v dolini Soče. 

Več o Najbolj sočnem START*UP VIKENDU na temo turizma si lahko preberete tudi na spletni strani Posoškega razvojnega centra (tukaj), lahko pa spremljate tudi objave na naši FB strani.

E-PRIJAVA JE OBVEZNA (prijave zbiramo do zasedenosti prostih mest oziroma nakžjkasneje do ponedeljka, 9. maja 2016).

 

Hkrati že sedaj vabimo širšo zainteresirano javnost, da se nam v nedeljo, 15. maja 2016, ob 16. uri pridruži pod šotorom v Kampu Koren Kobarid in prisluhne predstavitvam posameznih skupin ter izboru Najbolj sočne START*UP IDEJE na temo turizma.

Sočasno z našim podjetniškim dogodkom se bosta odvijala tudi Outdoor Soča Festival in Praznovanje ob 25-letnici uspešnega delovanja Kampa Koren Kobarid. Več informacij o tem Najbolj sočnem koncu tedna, ki je združil zanimive, s turizmom povezane dogodke, si lahko ogledate tukaj.

Tatjana Šalej Faletič, Posoški razvojni center

 




Povezave:Facebook
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!